Cartoon Network świętuje 20. urodziny

We wrześniu minęło dokładnie dwadzieścia lat, odkąd Cartoon Network rozpoczął nadawanie w Polsce. W tym czasie na kreskówkach takich jak „Atomówki” czy „Laboratorium Dextera” wychowały się całe pokolenia, a dziś dzieci z zaciekawieniem śledzą losy Gumballa, czy Bena 10. Stacja niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, a już wkrótce na antenie pojawią się kolejni nowi bohaterowie.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

„Atomówki”, „Ben 10” „Pora na przygodę”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Laboratorium Dextera” „Johnny Bravo” czy „Krowa i Kurczak” – przez dwadzieścia lat obecności Cartoon Network w Polsce, na tych kreskówkach wychowały się całe pokolenia. Stacja cały czas się rozwija i niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, które zabierają najmłodszych do kolorowego świata pełnego niezwykłych przygód, dobrego humoru i superbohaterów. Już w październiku na antenie pojawi się nowy serial „Craig znad potoku”, a w grudniu Cartoon Network zabierze dzieci do magicznego „Obozu na wyspie”.

W sobotę, 22 września w centrum Warszawy Cartoon Network hucznie świętował dwudzieste urodziny. Zaproszeni goście mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów, przybić piątkę z Atomówkami czy zrobić sobie zdjęcie z Finnem i Jakiem. Eventowa przestrzeń szybko wypełniła się dziecięcym śmiechem. Na urodzinach nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją: Margaret, która śpiewa czołówkę nowych „Atomówek”, Bartosz Obuchowicz, prowadzący program „Ben 10 wyzwanie” i Emilka Dankwa. Wśród gości pojawili się również inni sympatycy kanału – zwyciężczyni „The Voice Kids” i przyszła reprezentantka Polski na Eurowizji Junior – Roxana Węgiel oraz znani z tego samego programu Zuzanna Jabłońska i zespół 4 Dreamers a także Ula Kowalska, która wygrała „Małych Gigantów”. Na imprezie razem ze swoimi pociechami bawili się też Zosia Ślotała, Anna Korcz oraz Piotr Rubik z żoną Agatą.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *