Powrót Tigera Woodsa na żywo w Golf Channel Polska

Sezon golfowy osiąga swój kulminacyjny punkt! Przed nami fascynujący ostatni weekend września, w czasie którego rywalizować będą najlepsi golfiści Europy przeciwko drużynie Stanów Zjednoczonych. Grają m.in.: Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy oraz Justin Rose – zwycięzca tegorocznego pucharu FedeEx Cup. Wszystko to podczas meczu Ryder Cup, prawdopodobnie najbardziej fascynującego wydarzenia sportowego naszej planety. W Golf Channel Polska HD transmisja na żywo!

Sprawdź ofertę kanału Golf Channel w PROGRAMIE TV

A wszystko dzięki uprzejmości Polsat Sport, gdzie także możemy oglądać przekaz na żywo, gdy oczy całego (nie tylko) golfowego świata będą zwrócone na Paryż również za sprawą Tigera Woodsa. W roku 2017 informacja o jego powrocie zelektryzowała wszystkich kibiców. I w miniony weekend stało się to, na co czekały miliony. Tiger zwyciężył w turnieju PGA Tour po raz pierwszy od pięciu lat i po raz osiemdziesiąty w swojej karierze. ,,Musiałem walczyć, nie wiedząc, co mnie czeka. Nie wiedziałem, czy będę jeszcze kiedyś chodził, potem grał w golfa, a wreszcie rywalizował. Miałem nadzieję, że moje życie będzie odrobinę lepsze. Nie mogę uwierzyć  w to, co się stało. Bardzo trudno uwierzyć mi, że wygrałem (…)”, powiedział. Zdjęcia z biegnącymi fanami i eskortowanego przez ochronę Tigera, przejdą do historii. Już teraz wielu komentatorów uważa, że to największy i najważniejszy sportowy powrót.

Miejscem rozgrywania tegorocznego Ryder Cup jest Le Golf National, zlokalizowany w południowo-zachodniej części Paryża, w dzielnicy Saint-Quentin-en-Yvelines. Kapitanami 42. Ryder Cup są: Thomas Bjørn, który dowodził będzie drużyną europejską oraz Jim Furyk, odpowiedzialny za przygotowanie zespołu Stanów Zjednoczonych.

Częścią tegorocznych zmagań będzie też czwartkowy mecz celebrytów, który poprzedzi zmagania golfowych herosów. Naprzeciwko siebie staną zespoły amerykańskich gwiazd sportu, polityki i estrady. Wśród nich zobaczymy m.in. Jamie Dornana – znanego z filmu Pięćdziesiąt Twarzy Greya, byłą Sekretarz Stanu – Condoleezzę Rice czy tenisistę Jamesa Blake’a. Honoru zespołu europejskiego będą bronili byli wspaniali piłkarze Alesandro del Pierro i Luis Figo, czy też słynny francuski tenisista Guy Forget.

Jak zwykle na każdym Ryder Cup możemy spodziewać się tysięcy fanów podążających za zawodnikami z dołka na dołek. Przyodziani w narodowe stroje, często przygotowane specjalnie na to wydarzenie niezmiennie będą dopingować i komentować.

Transmisja w Golf Channel Polska HD: 28 września (piątek) i 29 września (sobota) od 8.30 oraz 30 września (niedziela) od 11.30.

Źródło: Golf Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *