Latem 2016 roku CBS Action zaprasza na filmy akcji o niestandardowej fabule, w których zdarzyć może się dosłownie wszystko. Monolity Stonehenge zawirują, wysłannik szatana będzie mordować kolejne ofiary, a śmiercionośne pnącza spróbują oczyścić Ziemię ze śladów ludzkości. Te niezapomniane wrażenia zapewni lipcowy cykl “Mistyczny krąg CBS Action”, a w nim siedem premier filmowych (od 6 lipca w środy i czwartki o godzinie 23:00).

W wakacje na CBS Action królować będą tytuły, których nie powstydziłby się nawet ekscentryczny reżyser Ed Wood. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy do filmu lubią podejść z przymrużeniem oka i świetnie się bawić, gdy na ekranie pojawiają się artefakty wydobyte ze starożytnych grobowców, słońce przesłania nieznana planeta, a świat zmierza ku zagładzie.

W cyklu “Mistyczny krąg CBS Action” widzowie zobaczą takie produkcje, jak “Przeczucie zbrodni” o policjancie prześladowanym przez wizje przyszłości czy apokaliptyczny “Zodiak: znaki destrukcji”. Bohaterowie filmów odbędą podróże w czasie (“Eksperyment Filadelfia” i “Zaginiony lot”), staną w obliczu zagłady Ziemi (“Przepowiednia końca świata”) oraz zmierzą się z demonami przeszłości (“Tajemnice Stonehenge” i “Ósma plaga”). Wśród gwiazd pojawią się Jason Priestley, Malcolm MacDowell, Lou Diamond Phillips, Christopher Lloyd – oraz prawdziwi herosi gatunku: Casper van Dien i Catherine Oxenberg.

Na cykl “Mistyczny krąg CBS Action” stacja zaprasza od 6 lipca w środy i czwartki o godzinie 23:00. A już w sierpniu kolejne premiery – tym razem straszyć nas będą “Bestie i roboty”.

Źródło: CBS Action