„Chirurdzy” w TVN 7

„Chirurdzy” to faworyt widzów. Pokochali pracowników szpitala Seattle Grace tak mocno, że producenci właśnie przygotowują premierę dwunastego sezonu serialu. A jak to wszystko się zaczęło? TVN7 już 1 września 2015 roku o godzinie 18:00 rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów lekarzy z Seattle.

Większość widzów na świecie widziało choć jeden odcinek tego serialu. Są też tacy, którzy maniakalnie oglądają każdy sezon. I to nie jeden raz. Kiedy producenci uśmiercali jakąś lubianą postać fani często ogłaszali żałobę i pisali do twórców apele o ponowne przywrócenie jej do obsady. Petycje podpisywały miliony widzów na całym świecie. Nikt nie ma wątpliwości, że serial „Chirurdzy” zasłużył na określenie kultowego.

TVN 7 daje szansę wszystkim tym, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać świata słynnych lekarzy. To także nie lada gratka dla wiernych wielbicieli serialu, którzy mogą przypomnieć sobie, jak to wszystko się zaczęło. A było to tak: do szpitala Seattle Grace, na oddział chirurgii trafiło kilku początkujących stażystów. Wśród nich: Meredith Grey, Christina Yang, George O’Malley, „Izzie” Stevens oraz Alex Karev. Łączyło ich jedno. Przez następne siedem lat szpital miał się stać ich nowym domem. Od początku nie było łatwo, zwłaszcza, że ich przełożoną została bardzo wymagająca dr Bailey. W każdym odcinku młodzi lekarze zmagają się nie tylko z nietypowymi przypadkami medycznymi, ale także swoimi słabościami. Szpital to dla nich miejsce, w którym nie tylko pracują, ale także spędzają większość swojego życia prywatnego. To tu rodzą się niesamowite przyjaźnie i burzliwe romanse.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *