„Ciężarówką po Antypodach” na Discovery Channel

Życie kierowcy wielkiej ciężarówki to nie bułka z masłem. W serii Polscy „Truckersi” widzowie Discovery Channel mogli się przekonać, że w tej profesji pracują twardziele, dla których życie za kółkiem jest prawdziwą pasją. A jak wygląda życie ich kolegów na drugim końcu świata? O tym opowie program „Ciężarówką po Antypodach”, w którym przekonamy się, jak jeździ się wielotonowymi potworami po australijskich bezdrożach. Premiera programu „Ciężarówką po Antypodach” w piątek, 20 maja 2016 roku, na Discovery Channel.

Discovery Channel powraca na niebezpieczne drogi Australii – kraju słynącego z niezwykle trudnych dróg i autostrad położonych na zupełnym odludziu. W nowej serii programu „Ciężarówką po Antypodach” ładunki przewożone ciężarówkami będą jeszcze większe, a kierowcy będą narażać się na jeszcze większe ryzyko. Każdego dnia szaleni australijscy truckersi sprawdzają swoje umiejętności i stawiają czoło niebezpieczeństwom. W trudnych pustynnych warunkach nieustannie grożą im pożary, ataki dzikich zwierząt, a nawet… nagłe powodzie. Kierowcy przemierzający bezdroża Australii są zdani wyłącznie na siebie.

W przypadku nagłej awarii istnieje bardzo mała szansa, że ktoś im pomoże. W końcu w tym kraju to norma, że najbliższe osady dzieli odległość nawet kilkuset mil. Tamtejsi truckersi muszą pokonać wszelkie przeszkody, aby w terminie dostarczyć nieuszkodzony towar.

Program „Ciężarówką po Antypodach” od kulis prezentuje nie tylko życie zawodowe, ale i prywatne australijskich kierowców potężnych ciężarówek. W pierwszym odcinku nowej serii widzowie Discovery zobaczą, jak Steve radzi sobie z podwójnym pechem na szlaku drogowym Red Centre Way, położonym w jednym z najbardziej malowniczych rejonów tego ogromnego kraju. Z kolei kierowca o ksywie Barnesy wyruszy z desperacką misją ratunkową, a uwielbiany przez widzów Turbo będzie miał już dość rutyny, rzutującej na jego życie zawodowe. Co zrobi, by się jej pozbyć? I czy każdy z kierowców szczęśliwie dojedzie do celu?

„Ciężarówką po Antypodach”

Premiera: piątek, 20 maja, godzina 21:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *