Cyfrowy Polsat nie planuje rozbudowy zasięgu MUX-4

14 marca 2016 roku oferta programowa TV Mobilna została poszerzona o cztery nowe kanały telewizyjne, ale w najbliższym czasie usługa, której operatorem jest Cyfrowy Polsat, nie będzie miała szans na trafienie do szerszego grona odbiorców. Cyfrowy Polsat nie planuje rozbudowy czwartego multipleksu (MUX-4) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, w ramach którego nadawana jest usługa TV Mobilna, do zasięgu ogólnopolskiego.

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, zapytana o rozbudowę MUX-4 odpowiada, że Cyfrowy Polsat na chwilę obecną nie ma takich planów.

Na chwilę obecną nie mamy takich planów, ale uważnie obserwujemy rozwój rynku i zainteresowanie naszą usługą – wyjaśnia serwisowi www.naziemna.info Olga Zomer,rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Usługa TV Mobilna, nadawana w ramach MUX-4, to płatny pakiet 12 programów telewizyjnych i 12 stacji radiowych, który można odbierać w 31 miastach i ich okolicach.

Źródło: www.naziemna.info

Dalsze komercyjne rozpowszechnianie powyższej informacji w całości lub w części możliwe tylko po uprzednim kontakcie z i za zgodą serwisu www.naziemna.info.

One Comment on “Cyfrowy Polsat nie planuje rozbudowy zasięgu MUX-4”

  1. No do końca lutego 2016 byli ograniczeni do 31 miast a teraz niby mogą ile chcą…
    A nie chcą do tego z tego co rozumiem nic ich w koncesji nie zmusza do jakiegokolwiek „minimum” procentowego ludności/kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *