Cykl „Dobry wieczór” w Warner TV

W czym może pomóc siła przyjaźni i koleżeńska współpraca? Pozwoli złapać kryjącego się przestępcę, zrobić taneczne show, jakiego nie zapomni żaden widz czy przeżyć szaloną wyprawę po mieście. Wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce w produkcjach z cyklu „Dobry wieczór”. Premiera w poniedziałek 2 maja o 19:05 w Warner TV.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Majowy „Dobry wieczór” upłynie pod znakiem produkcji od reżyserów, którzy znają na wylot tajniki rozrywkowego kina akcji, pokazanego w nietuzinkowy i angażujący sposób. W programie pojawi się m.in. „To już jest koniec” od Edgara Wrighta. Wyemitowane zostanie „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” Martina McDonagha. W Warner TV pojawią się też „Stażyści” Shawna Levy’ego. Ich wysiłek wraz ze staraniami słynnych i cenionych aktorów pozwalają stworzyć produkcje, które gwarantują unikatowe doświadczenie oglądania.

W „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” występują Colin Farell, Ralph Fiennes i Brendan Gleeson. Dwaj ostatni wcielają się w parę płatnych zabójców, którzy spartaczyli swoją robotę. Rozgłos o nich musi przycichnąć, dlatego zostają wysłani do Brugii w Belgii. Plan ulega zmianie, kiedy okazuje się, że nie jest to tylko bezpieczna przykrywka: jeden ma zlikwidować drugiego. Do akcji wkracza również ich szef (Ralph Fiennes). Chemia i konflikt pomiędzy postaciami to jedne z kluczowych elementów budowania napięcia akcji w filmie. W produkcji McDonagha są one rezultatem połączenia reżyserii, scenariusza i aktorskiego kunsztu trzech gwiazdorów.

Równie szczególną obsadę zgromadził Edgar Wright w „To już jest koniec”. Znaleźli się w niej m.in. Simon Pegg, Martin Freeman i Rosamund Pike. Grupa przyjaciół po latach spotyka się, aby wyruszyć w rozrywkową trasę po barach. Wkrótce okazuje się, że przed nimi nie tylko imprezowe wyzwanie – nadchodzi prawdziwa apokalipsa, bo panowanie nad ludźmi przejmują roboty. Przyjaciele muszą ocalić siebie i cały świat. Tempo filmu podkręca dynamiczny montaż i zręcznie dobrany soundtrack, wypełniony brit popowymi piosenkami. To zabiegi charakterystyczne dla produkcji Wrighta, które wyróżniają go spośród innych twórców, a widowni gwarantują dobrą zabawę.

Sprawdź godziny emisji filmu „To już jest koniec” w PROGRAMIE TV

W programie nie zabraknie komedii o dwóch kumplach, którzy w wieku 40 lat szukają nowej pracy. „Stażyści” to produkcja Shawna Levy’ego, a w rolach głównych występują Vince Vaughn i Owen Wilson. Aktorzy w prawdziwym życiu są kolegami, wspólnie zagrali już w wielu filmach. Pozytywna energia ich relacji wybija się na pierwszy plan produkcji, w których występują. W emitowanym przez Warner TV filmie wspólnie trafiają na staż do Google. Postaciom trudno rywalizować z młodymi pracownikami, którzy lepiej orientują się w świecie nowoczesnych korporacji. Ale główni bohaterowie nie poddają się łatwo i postanawiają odnaleźć się w nieznanej rzeczywistości.

Stacja wyemituje też film „Agent XXL” o policjancie, który przebiera się za starszą matkę byłej dziewczyny poszukiwanego przestępcy, a także „Magic Mike XXL” o tancerzach chippedales, którzy chcą zaskoczyć publiczność swoim ostatnim i spektakularnym show.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *