Poniedziałkowe wieczory z komedią romantyczną w ROMANCE TV

W maju Romance TV zaprasza na nowy cykl „Wzruszające poniedziałkowe wieczory z komedią romantyczną”. W każdy poniedziałek o godz. 20.00 stacja pokaże premiery nowych filmów komediowych, których bohaterowie będą szukać wielkiej miłości, przyjaźni, radości życia lub… zmiany. Często pomoże im w tym zwykle szczęście lub dziwne zrządzenie losu, które sprawi, że ich świat w jednej chwili stanie do góry nogami. Moc emocji i śmiechu gwarantowana!

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Oglądając Romance TV, wszyscy widzowie z pewnością popłaczą się ze śmiechu – z radości lub wielkiego wzruszenia. Ponieważ śmiech jest muzyką duszy, stacja w każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 20.00 pokaże premierę komedii romantycznej, w której będzie mnóstwo zabawnych zawirowań, a miłość pojawi się w coraz to nowych odsłonach.

Sprawdź godziny emisji filmu „Weselny strudel i śliwkowe szczęście” w PROGRAMIE TV

9 maja Romance TV wyemituje film „Weselny strudel i śliwkowe szczęście”, którego bohaterka Hanna nieoczekiwanie dziedziczy po swojej zmarłej babce połowę gospodarstwa rolnego. Młoda monachijka rzuca się w wir przygody i próbuje połączyć życie w mieście i na wsi, nie tylko zawodowe, ale i uczuciowe. 16 maja widzowie zobaczą komedię „Trzyizbowe mieszkanie”, w której Konstanze odwiedza znajoma Jackie i trójka jej dzieci. Ta tryskająca energią banda wprowadzi do życia samotnej kobiety chaos i …dużo miłości. Z kolei 23 maja czas na premierę filmu „Tak łatwo się nie umiera”. Gdy Kurt dostaje zawału serca, pojawiają się jego trzy córki, żeby pożegnać umierającego ojca i „przy okazji” odebrać spadek. Wszystko wymyka się jednak spod kontroli, kiedy Kurt odzyskuje przytomność i zaczyna zdrowieć. Ostatnią premierą z cyklu będzie komedia „Na szczęście są stolarze”, w której ambitna i atrakcyjna, młoda prawniczka Katharina szuka życiowego partnera, ale wymagania ma wygórowane. Nawet w Monachium, światowej metropolii, w grę wchodzi tylko 12 kandydatów! Czy poznany przypadkiem stolarz z prowincji podbije jej serce? Stacja Romance TV zaprasza do oglądania i miłego spędzenia czasu całe rodziny.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *