Koncert z okazji Dnia Dobra w TVP1 i TVP Polonia

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia, po raz pierwszy będziemy świętować pod hasłem Dzień Dobra. To także święto Caritas – największej charytatywnej organizacji pozarządowej w Polsce. Z tej okazji w całym kraju Caritas organizuje charytatywne pilniki, festyny, warsztaty i wiele innych atrakcji. Dzień Dobra zakończy się wyjątkowym koncertem na żywo z udziałem gwiazd. Początek transmisji o godz. 17.15 w TVP1 i TVP Polonia.

Sprawdź godziny emisji koncertu Dzień Dobra w PROGRAMIE TV

Dzień Dobra to święto wdzięczności dla wszystkich wolontariuszy Caritas Polska. Motywem przewodnim tegorocznego święta jest dom rozumiany jako azyl i miejsce schronienia. Domy prowadzone przez tę organizację w ostatnich tygodniach otworzyły się na uciekających przed wojną mieszkańców Ukrainy. To właśnie im oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy otwierają serca i domy dla potrzebujących pomocy, dedykowany będzie wyjątkowy koncert, który pokaże Telewizja Polska.

W trakcie koncertu wystąpią: Kamil Bednarek, Golec uOrkestra Kasia Moś, Janusz Radek, Alicja Tracz, Kamil Bijoś, Tadeusz Seibert, Tomasz Kamiński, Mate.O, Siostry Melosik, Kolah, Sound’n’Grace, Małe TGD.

Widzowie usłyszą takie hity jak: „Miłosierni”, „Heal the world”, „Modlitwa o pokój”, „Nauczmy się żyć obok siebie” czy „Mój dom”, nawiązujący do motywu przewodniego tegorocznego Dnia Dobra. Utwór „Bądź przy mnie” w wykonaniu Kamila Bednarka zilustrowany zostanie dokumentalnymi materiałami mówiącymi o sile miłości w obliczu wojny.

Nie zabraknie materiałów filmowych o pracy wolontariuszy i działalności Caritas Polska.
Z poruszającym apelem o pokój wystąpią dzieci.

Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Współgospodarzem wydarzenia będzie Ks. Dr Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska.

Koncert będzie miał charakter charytatywny. Podczas transmisji widzowie będą mogli wesprzeć działalność Caritas Polska.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Dzień Dobra – koncert. Niedziela, 24 kwietnia o godz. 17:15 w TVP1 i TVP Polonia.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *