Czerwcówka 2017 na CBS Europa

Długi weekend oznacza jedno – więcej czasu na oglądanie produkcji na CBS Europa. W ramach „Czerwcówki” na kanale zobaczymy trzy premiery filmowe – film familijny „Ogród czarownicy” (z Catherine Bell), komedię sportową „Futbol mama” (z Missi Pyle) i komedię „Nowy” (z Zooey Deschanel). Ponadto w piątek 16 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć też 5. i 6. odcinek 2. sezonu serialu „Dom grozy” (z Evą Green).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Ogród czarownicy”
Cassie (Catherine Bell) to dobra czarownica. Stara się pomagać ludziom, często wyciągając ich z poważnych tarapatów. W wielu sytuacjach podporą dla Cassie jest jej chłopak, policjant Jake Russell (Chris Potter), oraz jego dzieci. Nie inaczej będzie i tym razem. Zbliżają się obchody 200-lecia miasteczka, a prowadzony przez bohaterkę pensjonat ma być jednym z centralnych miejsc celebry. Niestety, sprawy przybierają zły obrót, gdy pojawia się niejaki Nick Chasen (Rob Stewart), który twierdzi, że ma papiery wskazujące na prawo własności pensjonatu. To będzie dopiero początek kłopotów.
Emisja: czwartek, 15 czerwca, godzina 19:15

„Dom grozy”, 2. sezon, odcinki 5. i 6.
Wysoko oceniany serial, którego twórcą jest John Logan – uznany amerykański scenarzysta. Oryginalny tytuł „Domu grozy” nawiązuje do serii popularnych w epoce wiktoriańskiej powieści „penny dreadful” – głównie skupionych na historiach kryminalnych i niesamowitych – które można było kupić za jednego pensa. Logan, odwołując się do tego pierwowzoru, stworzył fascynujący mariaż opowieści rodem z dziewiętnastowiecznego horroru, których bohaterowie są mocno zakorzenieni w kulturze popularnej. Obok brytyjskiego podróżnika, pięknej spirytystki czy jankeskiego poszukiwacza przygód, spotkamy tu doktora Frankensteina, jego monstrum, hrabiego Draculę, Minę Harker oraz skrywającego mroczną tajemnicę Doriana Graya.
Emisja: piątek, 16 czerwca, godzina 21:00

„Futbol mama”
Młodziutka Becca Handler (Emily Osment) jest zafascynowana piłką nożną. Pilnie trenuje w miejscowej drużynie, lecz nie wszystko układa się różowo. Niespodziewana śmierć ojca-trenera zmienia sytuację. Dziewczyna nie może pogodzić się z tragedią i chce zerwać z futbolem. Nie dogaduje się też z kolejnym trenerem. Jednak pojawia się informacja, że drużynę ma prowadzić słynny włoski piłkarz Lorenzo Vincenzo (Dan Cortese). Ale były futbolista nie chce trenować dziewczyn, więc Wendy (Missi Pyle), matka Becki, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Krótka charakteryzacja i pani Handler zmienia się nie do poznania. Fałszywy Lorenzo zaczyna pracę z drużyną.
Emisja: sobota, 17 czerwca, godzina 16:55

„Nowy”
Dizzy (DJ Qualls), jak większość licealistów, boryka się ze swoimi problemami. Nie jest ani popularny, ani przystojny. Ale jest dziwakiem. Kiedy odważnie próbuje poderwać szkolną piękność, niefortunny zbieg okoliczności sprawia, że staje się także pośmiewiskiem całej szkoły. Dizzy traci kontrolę, czego efektem jest pobyt w areszcie, gdzie spotyka wygadanego Luthera (Eddie Griffin). Po powrocie do domu chłopak musi iść do nowej szkoły. Poważnie traktując lekcje Luthera, Dizzy staje się Gilem i… szkolną gwiazdą. Jednak zdetronizowany król ogólniaka chce odkryć przeszłość nowego rywala.
Emisja: niedziela, 18 czerwca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *