Czerwiec 2017 pełen premier na CBS Europa

W czerwcu CBS Europa zaprasza na dziewięć premier. Na kanale zobaczyć będzie można m.in. dramat „Ostatnie takie lato” (z Christiną Ricci), komedię kryminalną „20 lat… i ani dnia dłużej” (z Cher) oraz komediodramat „Człowiek roku” (z Robinem Williamsem). Na filmową rozrywkę w towarzystwie największych gwiazd kina kanał CBS Europa zaprasza od 3 czerwca.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Europa

„Miłość w wielkim mieście”
Jimmy (Chris Eigeman) wciąż mieszka z ojcem, pracuje jako kelner, choć pragnie zostać uznanym pisarzem. Whitney (Jenny McCarthy) właśnie zaczyna w Nowym Jorku karierę telewizyjnej reporterki. Oboje nie mają szczęścia w miłości i od bardzo dawna są sami. Pewnego dnia wpadają na siebie przypadkiem i spędzają wspólną noc, która utwierdza ich w przekonaniu, że nie powinni się więcej spotykać. Jednak wydaje się, że los ma w stosunku do nich zupełnie inne zamiary…
Emisja: sobota, 3 czerwca, godzina 21:00

„Ostatnie takie lato”
Irlandia, lato 1977. Rodzi się punk, umiera Elvis. Frankie Griffin (Jared Leto) właśnie skończył liceum, więc przed nim ostatnie beztroskie wakacje. Chłopak pochodzi z barwnej rodziny. Jego ojciec jest aktorem, który zawsze cytuje Szekspira. Matka – polityczna aktywistka – utwierdza w dzieciach przekonanie, że pochodzą od irlandzkich legendarnych królów. Tego lata Frankie włóczy się z kumplami i marzy o przeżyciu swojego „pierwszego razu”. Rozdarty między trzema dziewczynami – Amerykanką Erin (Christina Ricci), śliczną Jayne (Lorraine Pilkington) i uroczą Romy (Emily Mortimer) – nie umie dokonać wyboru.
Emisja: niedziela, 4 czerwca, godzina 21:00

„20 lat… i ani dnia dłużej”
Wspólne życie Margaret (Cher) i Jacka (Ryan O’Neal) Connorów nie układa się od dawna. Choć są zamożni i wydaje się, że mają wszystko – on wiecznie pracuje, ona siedzi sama w wielkim domu i pogrąża się w depresji. W 20. rocznicę ślubu Margaret dowiaduje się, że Jack zdradza ją ze swoją asystentką. Kobieta postanawia popełnić samobójstwo, lecz nieoczekiwanie w rezydencji Connorów zjawia się tajemniczy mężczyzna. Tony (Chazz Palminteri) jest płatnym zabójcą, który na zlecenie Jacka ma zlikwidować Margaret…
Emisja: sobota, 10 czerwca, godzina 21:00

„Córka Russellów”
Lorraine Morrisey (Jennifer Ehle) i jej rodzina przeżyli prawdziwą gehennę. W dramatycznych okolicznościach zginął mały synek Lorraine. Od tragedii minęło długie sześć lat, lecz kobieta wciąż nie może pogodzić się za stratą, winiąc za wypadek nianię. Dla Sarah (Amber Tamblyn), opiekunki dziecka, była to również osobista tragedia. Obecnie dziewczyna aplikuje do szkoły medycznej. Jednak przyjęcie na wymarzony kierunek studiów zostaje przyćmione przez fatalne wiadomości. Sarah jest chora na białaczkę. W tej sytuacji dziewczyna postanawia odwiedzić rodzinne miasteczko oraz zmierzyć się z demonami przeszłości.
Emisja: niedziela, 11 czerwca, godzina 21:00

„Ogród czarownicy”
Cassie (Catherine Bell) to dobra czarownica. Stara się pomagać ludziom, często wyciągając ich z poważnych tarapatów. W wielu sytuacjach podporą dla Cassie jest jej chłopak, policjant Jake Russell (Chris Potter), oraz jego dzieci. Nie inaczej będzie i tym razem. Zbliżają się obchody 200-lecia miasteczka, a prowadzony przez bohaterkę pensjonat ma być jednym z centralnych miejsc celebry. Niestety, sprawy przybierają zły obrót, gdy pojawia się niejaki Nick Chasen (Rob Stewart), który twierdzi, że ma papiery wskazujące na prawo własności pensjonatu. To będzie dopiero początek kłopotów.
Emisja: czwartek, 15 czerwca, godzina 19:15

„Futbol mama”
Młodziutka Becca Handler (Emily Osment) jest zafascynowana piłką nożną. Pilnie trenuje w miejscowej drużynie, lecz nie wszystko układa się różowo. Niespodziewana śmierć ojca-trenera zmienia sytuację. Dziewczyna nie może pogodzić się z tragedią i chce zerwać z futbolem. Nie dogaduje się też z kolejnym trenerem. Jednak pojawia się informacja, że drużynę ma prowadzić słynny włoski piłkarz Lorenzo Vincenzo (Dan Cortese). Ale były futbolista nie chce trenować dziewczyn, więc Wendy (Missi Pyle), matka Becki, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Krótka charakteryzacja i pani Handler zmienia się nie do poznania. Fałszywy Lorenzo zaczyna pracę z drużyną.
Emisja: sobota, 17 czerwca, godzina 16:55

„Nowy”
Dizzy (DJ Qualls), jak większość licealistów, boryka się ze swoimi problemami. Nie jest ani popularny, ani przystojny. Ale jest dziwakiem. Kiedy odważnie próbuje poderwać szkolną piękność, niefortunny zbieg okoliczności sprawia, że staje się także pośmiewiskiem całej szkoły. Dizzy traci kontrolę, czego efektem jest pobyt w areszcie, gdzie spotyka wygadanego Luthera (Eddie Griffin). Po powrocie do domu chłopak musi iść do nowej szkoły. Poważnie traktując lekcje Luthera, Dizzy staje się Gilem i… szkolną gwiazdą. Jednak zdetronizowany król ogólniaka chce odkryć przeszłość nowego rywala.
Emisja: niedziela, 18 czerwca, godzina 21:00

„Człowiek roku”
Tom Dobbs (Robin Williams) jest popularnym komikiem, którego polityczny talk-show uwielbiają miliony Amerykanów. Gdy podczas jednego z programów pada okrzyk „Dobbs na prezydenta”, nikt nie spodziewa się, że wkrótce głosy poparcia dla komika będą płynąć z całego kraju. Ku zaskoczeniu swojej ekipy, Tom podejmuje wyzwanie i startuje w wyborach. I jako pierwszy w historii zostaje trzecim kandydatem w wyścigu do Białego Domu. W wyborach po raz pierwszy ma być zastosowany system głosowania elektronicznego. Mimo ostrzeżeń programistki Eleonor Green (Laura Linney), że program zawiera błąd, szefowie firmy postanawiają zignorować ten fakt. Tom wygrywa przeważającą większością głosów. Eleonor staje przed trudnym wyborem…
Emisja: sobota, 24 czerwca, godzina 21:00

„Szczodre serce”
Wujek Daniel (Peter MacNicol) to spadkobierca dużej fortuny i jednocześnie poczciwy człowiek, który chętnie pomaga potrzebującym. Daniel żyje spokojnym, lekko ekscentrycznym życiem kawalera. Jego poczynaniom, szczególnie tym finansowym, z zaniepokojeniem przygląda się siostrzenica Edna (JoBeth Williams). Niebawem pojawia się pomysł, aby wieczny kawaler w końcu się ożenił. Daniel niechętnie odnosi się do tego pomysłu, lecz w końcu ulega. Wybór pada na młodziutką Bonnie Dee Peacock (Angela Bettis). Wkrótce po ślubie dochodzi do tragedii.
Emisja: niedziela, 25 czerwca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *