Premiery w czerwcu 2017 na FOX Comedy

W czerwcu 2017 roku na FOX Comedy na widzów czeka coś nieszablonowego. Premierę będzie miał jeden z nielicznych seriali komediowych, w którym będziemy obserwować perypetie rodziny z niepełnosprawnym dzieckiem w roli głównej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym FOX Comedy

„NIE MA MOWY”, sezon 1
Familijny serial „Nie ma mowy” opowiada o Mayi DiMeo (Minnie Driver, „Był sobie chłopiec”), która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny – męża Jimmy’ego (John Ross Bowie, „Teoria wielkiego podrywu”) i trójki dzieci: Raya (Mason Cook, „Mockingbird Lane”), Dylana (Kyla Kenedy, „The Walking Dead”) i najstarszego syna JJ’a (Micah Fowler, „Długi wrześniowy weekend”), który cierpi na porażenie mózgowe. Kobieta stawia czoła przeciwnościom losu i walczy z niesprawiedliwością społeczną, zarówno tą prawdziwą, jak i wyimaginowaną, a rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia.
Premiera 1. sezonu: sobota, 3 czerwca, godzina 20:10 (4 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 20:10 (4 odcinki)

MARATON FILMOWY W DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY

Kolejny przedłużony weekend zbliża się wielkimi krokami. Dla wszystkich kinomaniaków FOX Comedy przygotowało dużą dawkę humoru. Już od 15 czerwca, przez cztery kolejne dni, będzie można przeżyć maraton z filmami komediowymi.

„ZŁOTO DLA NAIWNYCH”
Mitch Robbins (Billy Crystal, „Depresja gangstera”, „Kiedy Harry poznał Sally”), szef nowojorskiej stacji radiowej, w kapeluszu odziedziczonym w spadku po słynnym kowboju Curlym, znajduje mapę z zaznaczonym miejscem, gdzie ukryto skarb. Ojciec Curly’ego był organizatorem słynnego napadu na pociąg. Zrabowane wówczas złoto nigdy nie zostało odnalezione.
Emisja: czwartek, 15 czerwca, godzina 22:00; sobota, 17 czerwca, godzina 13:55; niedziela, 18 czerwca, godzina 15:45

„MAŁY”
Calvin Simms (Marlon Wayans, „Pięćdziesiąt twarzy Blacka”), niski złodziej biżuterii o dziecięcej twarzy, wraz ze wspólnikiem kradną diament, który podczas ucieczki podrzucają Vanessie Edwards (Kerry Washington, „Skandal”, „Django”). By go odzyskać, mężczyzna postanawia wykorzystać instynkt macierzyński Vanessy.
Emisja: piątek, 16 czerwca, godzina 22:00; sobota, 17 czerwca, godzina 16:05; niedziela, 18 czerwca, godzina 17:55

„AGENCI BARDZO SPECJALNI”
Agenci FBI, dwaj czarnoskórzy bracia Marcus (Shawn Wayans, „Straszny film”) i Kevin (Marlon Wayans, „Mały”) przeprowadzają nieudaną zasadzkę na gang narkotykowy. Chcąc naprawić swoją wpadkę, zgłaszają się do ochrony dwóch sióstr Wilson – spadkobierczyń luksusowych sieci hoteli. Postanawiają przebrać się za chronione dziewczyny i przekonać rodzinę, przyjaciół i porywaczy, że to właśnie oni są młodymi, pięknymi i białymi spadkobierczyniami.
Emisja: piątek, 16 czerwca, godzina 23:55; sobota, 17 czerwca, godzina 18:00; niedziela, 18 czerwca, godzina 19:50

„WILL & GRACE”, sezon 7 i 8
Will (Eric McCormack, „Pułapki umysłu”) i Grace (Debra Messing, „Nadchodzi Polly”) są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest prawnikiem gejem, a Grace jest dekoratorką wnętrz. Oboje mieszkają w Nowym Jorku. Grace jest zaręczona, ale kiedy jej związek się rozpada, dziewczyna wprowadza się tymczasowo do Willa.
Obok głównej pary postaci w serialu obserwujemy perypetie Jacka (Sean Hayes, „Głupi, głupszy, najgłupszy”) – krzykliwego geja, z którym przyjaźni się Will oraz Karen (Megan Mullally, „Scenki z życia”) – bezczelnej asystentki Grace, zawsze z kieliszkiem w dłoni lub pod wpływem tabletek, która już wielokrotnie wychodziła za mąż jedynie dla pieniędzy. Bohaterowie próbują chodzić na randki, nawiązywać nowe relacje i robić kariery. Czasami ścierają się między sobą, przekomarzają ale ostatecznie wspierają się nawzajem.
Premiera 7. sezonu: poniedziałek, 5 czerwca, godzina 22:00 (3 odcinki)
Premiera 8. sezonu: poniedziałek, 15 czerwca, godzina 00:10 (3 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:00 (3 odcinki)

FILMOWE LATO NA FOX COMEDY

„WYCHODNE MAMUSIEK”
Wszystko, czego pragnie ciężko pracująca mama Alyson (Sarah Drew, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”) wraz z przyjaciółkami, to długo wyczekiwane wychodne dla mam. By cieszyć się spokojnym wieczorem z dobrą kolacją i rozmową na poziomie potrzebują jedynie, by ich mężowie przez trzy godziny zajęli się dziećmi – co może pójść nie tak?
Emisja: poniedziałek, 26 czerwca, godzina 22:00; czwartek, 29 czerwca, godzina 22:00

„POKOJÓWKA NA MANHATTANIE”
Christopher (Ralph Fiennes, „Grand Budapest Hotel”), kandydat na senatora przez pomyłkę bierze pokojówkę (Jennifer Lopez) za gościa ekskluzywnego hotelu, w którym się zatrzymał. Zauroczona nim kobieta nie ma odwagi wyprowadzać go z błędu.
Emisja: wtorek, 27 czerwca, godzina 22:00; piątek, 30 czerwca, godzina 22:00

„ROBIN HOOD: FACECI W RAJTUZACH”
Maraton z komediami to także słynna parodia w reżyserii Mela Brooksa, w której reżyser z dużą dawką humoru opowiedział o przygodach słynnego Robin Hooda (Cary Elves), który wraz ze swoją wesołą kompanią z lasu Sharewood próbuje walczyć z niesprawiedliwością szeryfa Rottinghama (Richard Lewis).
Emisja: środa, 28 czerwca, godzina 22:00; piątek, 30 czerwca, godzina 00:05

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *