Premiery w czerwcu 2017 na FOX

W czerwcu 2017 roku FOX szykuje nie lada gratkę dla fanów dobrych seriali. Widzowie będą mogli obejrzeć zarówno nowe seriale jak „Egzorcysta”, czy „Zagrywka”, jak również kolejne sezony tych już dobrze znanych, w tym maratony: szóstego sezonu „Homeland” oraz czwartego i piątego sezonu „Zawód: Amerykanin”. Ucieszą się również fani „Legiona” – podczas czerwcowego maratonu będą mogli zobaczyć cały pierwszy sezon serialu.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

„EGZORCYSTA”
Osoby, które lubią się bać, nie będą zawiedzione. Tydzień po finale drugiego sezonu „Outcast: Opętanie” FOX zaprasza na premierę serialu „Egzorcysta”. Produkcja nawiązuje do książki pod tym samym tytułem, autorstwa Williama Petera Blatty’ego oraz jej kultowej ekranizacji z 1973 roku.
Ojciec Thomas Ortega (Alfonso Herrera, „Sense 8”) prowadzi małą parafię na przedmieściach Chicago. Jego życie na zawsze się odmieni w momencie, gdy o pomoc poprosi go Angela (Geena Davis, „Sok z żuka”, „Thelma i Louise”). Kobiecie nie dają spokoju mroczne sny, a jej rodzina zaczyna się dziwnie zachowywać. W tym samym czasie w innym zakątku kuli ziemskiej ksiądz Marcus Brennan (Ben Daniels, „House of Cards”) rozpoczyna prawdziwą walkę ze złem.
Premiera: poniedziałek, 19 czerwca, godzina 22:00
Emisja: poniedziałek, godzina 22:00

„ZAGRYWKA”
Drugą czerwcową propozycją jest „Zagrywka”. Serial opowiada o losach Ginny Baker (Kylie Bunbury, „Pod kopułą”), utalentowanej, młodej zawodniczki, która dostała szansę grania w pierwszej lidze baseballa MLB w drużynie San Diego Paders. Bohaterka będzie musiała odnaleźć się w świecie sportu zdominowanym przez mężczyzn.
W serialu wystąpią również Mo McRae („Kamerdyner”), Meagan Holder („To znowu ty”), Mark-Paul Gosselaar („Precious Cargo”), Ali Larter („Herosi”), Dan Lauria („Cudowne lata”), Tim Jo („The Neighbors”) i Mark Consuelos („Jak zostać kotem”). Jednym z twórców serialu jest Dan Fogelman („Tacy jesteśmy”; „Kocha, lubi, szanuje”).
Premiera: wtorek, 6 czerwca, godzina 21:00 (2 odcinki)
Emisja: wtorek, godzina 21:00 (2 odcinki)

„HOMELAND”, sezon 6
Serialu Homeland” nikomu nie trzeba przedstawiać. FOX z myślą o fanach serialu przygotował maraton z najnowszym, szóstym sezonem produkcji. Fabuła rozgrywa się w Nowym Jorku, kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniego sezonu, a dokładniej od dnia wyboru nowego prezydenta w 2016 roku. Jednak w przeciwieństwie do rzeczywistości, w serialu prezydentem zostaje kobieta – Elizabeth Keane (Elizabeth Marvel, „House of Cards”).
Oczywiście w historii nie mogło zabraknąć Carrie Mathison (powracająca w roli głównej Claire Danes), która pracuje teraz w fundacji pomagającej muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Polityka, agencje rządowe, amerykańskie wojsko i kolejna intryga. W nowym sezonie powracają także Rupert Friend jako Peter Quill, F. Murray Abraham w roli Dara Adala i Mandy Patinkin, czyli serialowy Saul Berenson.
Emisja maratonu: czwartek-piątek, 15-17 czerwca, godzina 21:00 (4 odcinki)

„ZAWÓD: AMERYKANIN”, sezon 4 i 5
„Zawód: Amerykanin” to seria opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB, udających szczęśliwe amerykańskie małżeństwo z trójką dzieci. Żyjąca na przedmieściach Waszyngtonu, w czasach prezydentury Ronalda Reagana, para – Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmuje się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego.
Eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w życie Philipa i Elizabeth coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich sąsiadem zostaje Stan (Noah Emmerich), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu. Ale to nie koniec problemów – w piątym sezonie Paige (Holly Taylor), córka pary szpiegów, nawiązuje romans z synem Stana, co może wpłynąć na bezpieczeństwo Jenningsów.
Emisja 4. sezonu: sobota, 24 czerwca, godzina 20:05 (4 odcinki); niedziela, 25 czerwca, godzina 20:05 (4 odcinki); sobota, 1 lipca, godzina 20:05 (5 odcinków)
Emisja 5. sezonu: niedziela, 2 lipca, godzina 20:05 (4 odcinki); sobota, 8 lipca, godzina 20:05 (4 odcinki); niedziela, 9 lipca, godzina 20:05 (5 odcinków)

MARATON NA FOX

„Legion”, sezon 1
Emisja: czwartek, 8 czerwca, godzina 21:00 (8 odcinków)

POWROTY NA FOX

„The Walking Dead”, sezon 1
Emisja: poniedziałek, od 19 czerwca, godzina 23:00

KONIEC SEZONU NA FOX

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, sezon 4
Emisja: sobota, 10 czerwca, godzina 20:05 (odcinek specjalny)

„Dawno, dawno temu”, sezon 6
Emisja: niedziela, 18 czerwca, godzina 20:05 (odcinek specjalny)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *