Czerwiec 2017 w AXN

7 czerwca elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w 2. sezonie serialu „Zabójcze umysły: poza granicami”. 21 czerwca, inna grupa profilerów FBI będzie tropić najokrutniejszych morderców na terenie USA w 12. sezonie produkcji „Zabójcze umysły”. W czerwcu AXN pokaże także dwa filmy z plejadą gwiazd: „Savages: Ponad bezprawiem” w reżyserii Olivera Stone’a i „21 gramów” w reżyserii Alejandro Gonzalesa Inarritu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Zabójcze umysły: poza granicami” to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji „Zabójcze umysły”. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, która pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise) zajmuje się rozwiązywaniem spraw kryminalnych, dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki zajmą się m. in. sprawą porwania 23 członków kościoła amerykańskiego w Tanzanii oraz pogoni za seryjnym mordercą, który przeniósł swoje terytorium działania z Brooklynu do Tajpej. Premiera 2. sezonu serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” w środę 7 czerwca o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o godzinie 21:00.

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu „Zabójcze umysły”. Grupie profilerów FBI, pod wodzą Aarona Hotchner’a (w tej roli Thomas Gibson), przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dwunastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnych morderców, którzy uciekli z więzienia, a także mordercę, który zmusza prominentnych mieszkańców Tampy do samobójstw. W nowym sezonie do zespołu dołączy agent specjalny Luke Alves (Adam Rodriguez). Premiera 12. sezonu serialu „Zabójcze umysł” w środę 21 czerwca o godzinie 21:55 w AXN. Kolejne odcinki w środy o godzinie 22:00.

„Savages: Ponad bezprawiem” to film zrealizowany na podstawie książki Dona Winslowa. Dwójka przyjaciół – Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) – prowadzi świetnie prosperującą plantację marihuany. Ich interesem zaczyna interesować się Elena (Salma Hayek) – bezwzględna szefowa meksykańskiej mafii. Z Benem i Chonem kontaktuje się jej wysłannik – płatny zabójca, Lado (Benicio Del Toro). Początkowo proponuje im współpracę i podział zysków. Gdy odmawiają, porywa ich wspólną dziewczynę, „O” (Blake Lively). Dotychczas wyluzowani i pokojowo nastawieni do świata przyjaciele ruszają w pogoń za Lado. Złożyli przysięgę, że nie cofną się przed niczym, by odzyskać ukochaną. Niespodziewanie znajdą się w samym środku wojny mafii z policją, a ich sojusznikiem okaże się tajny agent Dennis (John Travolta). Premiera filmu „Savages: Ponad bezprawiem” w piątek 2 czerwca o godzinie 21:00 w AXN.

Bohaterami filmu „21 gramów” są Jack Jordan (Benicio Del Toro) – były kryminalista za wszelką cenę starający się zmienić swoje życie na lepsze, Cristina (Naomi Watts) – młoda narkomanka, której dzięki pomocy męża udało się wyjść z nałogu, oraz Paul Rivers (Sean Penn) – śmiertelnie chory matematyk, czekający na transplantację serca. Przypadek sprawia, że losy tych trzech osób splatają się. Jack Jordan staje się sprawcą wypadku samochodowego, w którym ginie rodzina Cristiny. Paulowi Riversowi zostaje przeszczepione serce tragicznie zmarłego męża kobiety. Od tej chwili życie bohaterów diametralnie się zmienia. Premiera filmu „21 gramów” w sobotę 10 czerwca o godzinie 22:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *