Czwarty sezon „Steven Universe” w Cartoon Network


Cartoon Network zaprasza na czwarty sezon przygód Stevena Universe’a. Tym razem tytułowy bohater postanowi przedstawić Granat niesamowitym stworzeniom, żyjącym w odosobnieniu od Macierzystego Świata. Kiedy indziej, mimo niechęci do Kevina, wybierze się na jego imprezę, w nadziei na zjednoczenie z Connie. Premiera w poniedziałek 23 lipca o godz. 22:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Steven nadal uczy się korzystać ze swoich nadzwyczajnych umiejętności, przeżywa niesamowite przygody
z przyjaciółmi, a jednocześnie zmaga się ze swoimi sprzecznymi uczuciami wobec matki Rose Kwarc. W czwartym sezonie serialu, kiedy Steven próbuje poradzić sobie z codziennymi rozterkami, przywódcy imperium – członkowie Wielkiej Diamentowej Rady, bezwzględny Żółty Diament i pogrążony w nostalgii Niebieski Diament, skoncentrują całą swoją uwagę na Planecie Ziemia.

W jednym z odcinków tytułowy bohater doprowadzi do spotkania jego mentorki i bliskiej kompanki Granat z niesamowitymi stworzeniami, których sylwetki, zachowanie i zdolności wykraczają poza surowe normy Świata Klejnotów i dlatego żyją one w odosobnieniu. Kiedy indziej, Steven przyjmie zaproszenie na imprezę Kevina, którego nie darzy sympatią. Wszystko dlatego, że pojawi się tam Connie – będzie to ich pierwsze spotkanie po długim okresie rozłąki i okazja do wyjaśnienia nieporozumień.

Premiera czwartego sezonu serialu „Steven Universe” 23 lipca na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 22:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *