Czwarty sezon „Transformers: Robots in Disguise” w Cartoon Network

Grupa Autobotów staje przed trudnym wyborem, który będzie miał wpływ na dalsze losy całej drużyny. Czeka ich również kolejne starcie z Decepticonami, którzy wystawią do walki swojego najpotężniejszego wojownika. Premiera czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” 30 kwietnia o godzinie 14:40 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Dowódcy Autobotów zbierają się, by razem podjąć wyjątkowo trudną decyzję – muszą wybrać nowego lidera. Grimlock będzie przekonany, że jest odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Jednak zebrani szukają nie tylko silnego wojownika, ale kogoś, kto jednocześnie będzie mądry, odpowiedzialny i odważny.

W tym samym czasie Decepticoni planują kolejny atak na Ark. Jego pomysłodawcą jest ich przywódca Shockwave, który chce wykorzystać most kosmiczny i tą drogą wysłać najsilniejszego ze swoich żołnierzy, by zaatakował wroga zupełnie niespodziewanie. W ten sposób planują zyskać cenną przewagę. Podczas wyczerpujących walk Grimlock wykazuje się wyjątkową postawą. Czy uda mu się zyskać uznanie wszystkich Autobotów i zostanie mianowany nowym przywódcą grupy? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając nowe odcinki serialu.

Premiera czwartego sezonu „Transformers: Robots in Disguise” 30 kwietnia na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 14:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *