„Kraina bezprawia” powróci z trzecim sezonem na AMC

Stacja AMC potwierdziła powstanie trzeciego sezonu serialu sztuk walki „Kraina bezprawia” („Into the Badlands”), jednej z najchętniej oglądanych produkcji w amerykańskiej telewizji kablowej. Na rozszerzony 3. sezon, którego emisja planowana jest na 2018 rok, składać się będzie 16 odcinków. Nowa seria będzie emitowana wyłącznie na kanale AMC, w ponad 125 krajach. Aktualnie emitowany jest 2. sezon serialu – na kolejne odcinki kanał AMC Polska zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Kraina bezprawia” w PROGRAMIE TV

Serial „Kraina bezprawia” ma grono wiernych fanów na całym świecie, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić powstanie 3. sezonu. Ten wyjątkowy, naszpikowany akcją serial doskonale wpisuje się w ofertę produkcji własnych AMC Global oraz plany poszerzania dystrybucji kanału i wspierania współpracujących z nami dostawców płatnej telewizji na całym świecie – powiedział Harold Gronenthal, EVP Programming and Operations z ramienia AMC Global oraz SundanceTV Global.

Serial „Kraina bezprawia” wyróżnia się na tle innych produkcji emitowanych w telewizji – to niezwykle barwne widowisko, przyciągające rzesze zaangażowanych fanów – powiedział Charlie Collier, Prezes AMC, SundanceTV i AMC Studios. – Chciałbym gorąco podziękować twórcom serialu, Alowi Goughowi i Milesowi Millarowi, całej niesamowitej obsadzie z Danielem Wu na czele, świetnemu zespołowi odpowiedzialnemu za sceny sztuk walki pod wodzą niezrównanego mistrza Dee Dee, reżyserom scen sztuk walki – Stephenowi Fungowi i Andy’emu Chengowi – oraz wszystkim innym zaangażowanym w tworzenie tej niezwykłej serii, która dostarcza widzom tylu wrażeń.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że dane nam będzie kontynuować podróż w głąb „Krainy bezprawia” wraz z Charliem, Joelem, Susie i resztą naszych przyjaciół z AMC – dodali Gough i Millar. – Chcielibyśmy też zasalutować niczym Siepacze naszym współpracownikom z Irlandii i z Chin! Praca nad 16-odcinkowym sezonem wydaje się bardzo ekscytująca, mimo że na samą myśl o tym już czujemy zmęczenie!

„Kraina bezprawia” to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar oraz mający na swoim koncie nominacje do Oskara producenci Stacey Sher i Michael Shamberg, a także David Dobkin, Stephen Fung i Daniel Wu.

Na 2. sezon „Krainy bezprawia” AMC zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 21:00. Finałowy odcinek już 22 maja o godzinie 21:00.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *