Koncert LABAI w radiowej Czwórce

W piątek 28 kwietnia w Czwórce wystąpi zespół LABAI. Muzycy będą gośćmi Damiana Sikorskiego w audycji „Będzie Głośno” o godzinie 18:00. Na antenie zostaną zaprezentowane znane elektroniczne kompozycje kolektywu oraz materiał z ich debiutanckiego albumu, którego wydanie planowane jest na 2017 rok.

W piątek 28 kwietnia Czwórka zaprasza na kolejną odsłonę swojego koncertowego cyklu. Tego dnia u Damiana Sikorskiego w „Będzie głośno” zagrają: Magda Zawistowska, Agnieszka Świtoniak, Daniel Dziemitko, Karol Szczepaniak i Bartosz Norkowski, czyli zespół LABAI. Podczas gościnnego występu formacji z Bydgoszczy, oprócz znanych kompozycji, zostaną zaprezentowane utwory z debiutanckiego krążka. Początek programu o godzinie 18:00.

LABAI to zespół, który pomimo skromnego dorobku dość szybko umocnił swoją pozycję w świecie muzyki elektronicznej. W 2014 roku grupa wydała EP-kę zatytułowaną „LABAI”, której dopełnieniem były dwa wideoklipy. Jeden z nich – „Exile” został doceniony i nominowany przez francuski portal „Je ne peux pas vivre sans musique” (Nie mogę żyć bez muzyki) do Klipu Tygodnia osiągając ponad 30.000 wyświetleń w ciągu doby. W 2015 roku pojawili się na muzycznej składance „Dobra Alternatywa 2”. Rok później grupa przystąpiła do nagrywania materiału na debiutancki krążek. Oficjalna premiera albumu planowana jest na 2017 rok.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *