Czwórka PREZENTuje – rusza świąteczny konkurs radiowej Czwórki

Konsola PlayStation, aparat Instax, tablet, XBOX, elektryczna deskorolka, gramofon, telewizor 4k i wiele innych cennych nagród codziennie do wygrania w świątecznej akcji Czwórki. Konkurs „Czwórka PREZENTuje” rozpocznie się w Mikołajki i potrwa do 31 grudnia br.

Radiowa Czwórka już czwarty raz zaprasza do świątecznej zabawy. Od piątku 6 grudnia do końca roku w wybranych audycjach będzie można zdobyć wysokiej klasy sprzęt!

Niezwykle popularna wśród słuchaczy zabawa polega na skojarzeniu trzech słów i odgadnięciu ukrytego hasła konkursowego. Słuchacze codziennie w trzech audycjach (m.in. w „Stacji Kultura”, „Dajesz radę”, „Stacji Nauka”, „Czacie Czwórki”, „Muzycznym Lunchu” i „Wszystko gra”), usłyszą trzy podpowiedzi – w każdym paśmie jedną – które naprowadzą na słowo dnia i nazwę konretnego przedmiotu. Liczy się refleks, ponieważ wygrywa pierwsza osoba, która na sygnał prowadzącego telefonicznie udzieli poprawnej odpowiedzi.

Do wygrania ponad 30 wartościowych nagród, w tym m.in. konsole do gier, elektryczna hulajnoga, słuchawki bezprzewodowe, radio cyfrowe, aparat Instax, gramofon, elektryczna deskorolka, telewizor 4K, ekspres do kawy, tablet, iPhone, a także głośnik przenośny, smartfony, smartwatche i karty podarunkowe.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *