Czwórka z debatą „Kanony kobiecego piękna”

W środę, 16 listopada 2016 roku o godzinie 17:00, Czwórka zaprasza do klubu Niebo w Warszawie na debatę zatytułowaną „Kanony kobiecego piękna”. W dyskusji wezmą udział: Natalia Hatalska – analityk trendów w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej, Katarzyna Miller – psycholog, psychoterapeutka, felietonistka i publicystka, Anna Jupowicz-Ginalska – wykładowca PR na Uniwersytecie Warszawskim oraz Michał Zaczyński – dziennikarz, felietonista, ekspert ds. mody. Debatę poprowadzą Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska.

Czym jest dziś kobiece piękno? Jak zmieniały się kanony kobiecego piękna na przestrzeni dekad? Kto dyktuje, a kto kreuje kanony piękna współcześnie – media, gwiazdy czy portale społecznościowe? Czym jest zjawisko „Insta-schizofrenii”?

Tematem dyskusji będzie również szalejący kult piękna i młodości. Jaki ma on wpływ na kobiety? Czy na wybiegu jest miejsce dla modelek o naturalnych kształtach albo seniorek? Jak seksualność w XXI wieku wpływa na wizerunek kobiet prezentowany w mediach i na wybiegach? Uczestnicy spotkania dyskutować będą również o kanonach kobiecego piękna w filmach i kampaniach reklamowych.

Debata Czwórki – 16 listopada o godzinie 17:00 w klubie Niebo (ul. Nowy Świat 21 w Warszawie). Wstęp wolny.

Transmisja w audycji „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem” o godzinie 17:00 na antenie Czwórki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *