Czwórka z konkursem studniówkowym „Się baluje się”

Radiowa Czwórka zaprasza przyszłorocznych maturzystów do wzięcia udziału w specjalnym konkursie studniówkowym. Tym razem uczestnicy konkursu będą musieli przekonać Czwórkę, że to właśnie ich szkoła chce spędzić niezapomnianą noc studniówkową z radiową ekipą, zamieszczając oryginalne i zabawne zdjęcie ze szkolnego życia na Czwórkowym Facebooku lub Instagramie. Konkurs „Się baluje się” potrwa od 9 listopada do 15 grudnia 2015 roku.

Jury złożone z dziennikarzy radiowej Czwórki wybierze najbardziej pomysłowe i szalone zdjęcia. Nagrodą w konkursie jest współorganizacja balu studniówkowego przez stację. Specjalnie dla maturzystów na balu zagra Czwórkowy DJ, nie zabraknie licznych atrakcji. W nagrodzonej szkole pojawi się m.in. fotobudka Czwórki, która uwieczni beztroskie chwile przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantują uczestnikom niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę. Dodatkowo impreza będzie transmitowana podczas audycji „PlenAir”, emitowanej na żywo ze zwycięskiej szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić oryginalne zdjęcie prezentujące życie szkoły, opatrzone hashtagiem #siebalujesie i wrzucić je na Czwórkowy Facebook lub Instagram. W opisie zdjęcia należy wpisać nazwę szkoły i miasto. Radiowa Czwórka liczy na kreatywne podejście i spontaniczną inwencję twórczą uczestników. Może to być np. zabawne zdjęcie z dyrektorem szkoły. W porozumieniu z uczestnikiem, który zgłosi szkołę – wysyłając zdjęcie – stacja skontaktuje się z dyrekcją szkoły.

Najlepsze pomysły będą prezentowane na facebookowym fanpage’u, Instagramie, Snapchacie i antenie Czwórki.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie czworka.polskieradio.pl.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *