Ruszają castingi do programu „Mali Giganci”

Pierwsza edycja programu „Mali Giganci” gromadziła przed telewizorami w każdą sobotę ponad 3 miliony widzów. Wszystkich tancerzy, wokalistów, aktorów oraz dzieci uzdolnione w innych dziedzinach, solistów oraz duety, TVN zaprasza na castingi już w grudniu 2015 roku. Program będzie można zobaczyć wiosną 2016 roku na antenie TVN.

„Mali Giganci” to dziecięcy talent show, w którym występują dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Program opiera się na południowo-amerykańskim programie „Pequenos Gigantes”, bijącym rekordy popularności w Hiszpanii. W programie bierze udział 5/6 drużyn prowadzonych przez znanych i lubianych artystów. Podczas programu dzieci prezentują swoje umiejętności przed trójką jurorów, którzy przyznają im punkty. Drużyna, której członkowie zgromadzą najwięcej punktów – wygrywa nagrodę – niespodziankę.

Pierwszą edycję wygrała „Klika Rubika”. Tworzyli ją wokalistka Olivia Wieczorek, tancerze Nina i Adam oraz najmłodsza para – pięciolatki – Kinga i Staś. Grupę prowadził Piotr Rubik.

Castingi odbędą się:

5 grudnia – Katowice, Pałac Młodzieży, ul. Mikołowska 26
6 grudnia – Warszawa, Hotel Sobieski, Plac Zawiszy 1
13 grudnia – Gdańsk, Hotel Mercure, ul. Jana Heweliusza 22

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w castingu to już teraz może wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie maligiganci.tvn.pl.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *