Czwórka z nowymi odcinkami największych hitów

Od poniedziałku, 31 sierpnia, widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki popularnych seriali stacji: „Policjantek i Policjantów”, „Świętego” i „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Wieczorne pasmo premier – jak zawsze o godz. 19 od poniedziałku do piątku – rozpoczynać będzie serial „Policjantki i Policjanci”, opowiadający o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. W nowych odcinkach zobaczymy kontynuację wątków rozpoczętych wiosną, a także nowe postaci. Do głównej obsady serialu – którą w 12 sezonie stanowią: Anna Kukawska, Maryla Morydz, Magda Szczepanek, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Bartłomiej Piekarski, Paweł Kowalczyk, Przemysław Puchała – dołączą Alicja Dąbrowska (m.in. „Echo serca”) i Aleksander Stasiewicz (m.in. „Barwy szczęścia”).

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku emitowany będzie serial „Święty” – z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych – który zadebiutował w wiosennej ramówce Czwórki, stając się kolejnym hitem stacji, gromadzącym średnio 1,5 mln widzów. W nowych odcinkach obyczajowej komedii o perypetiach byłego policjanta, Mikołaja Białacha, który został właścicielem baru a następnie sołtysem we wsi Uroczysko, zobaczymy nowe detektywistyczne zagadki, jakie Białach rozwiązuje z pomocą miejscowego proboszcza (Sasza Reznikow), jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka) i podkomendnej Sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) – Posterunkowej Magdy (Elżbieta Trzaskoś) oraz pracowników baru – Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała („Edi”). Rozwinie się także wątek biznesmana Kordasa (Michał Milowicz) i jego córki, Luizy (Klaudia Sokołowska).

Serialowe pasmo o godz. 20.30 od poniedziałku do czwartku zamykać będą „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” z Markiem Włodarczykiem, Kamilą Ścibiorek, Magdaleną Margulewicz, Gabrielą Oberbek, Michałem Mrozkiem, Tomaszem Radawcem, Michałem Kitlińskim Dariuszem Siastaczem, Jędrzejem Tarankiem i Piotrem Miazgą. W nowych odcinkach równolegle ze sprawami kryminalnymi jakie prowadzą policjanci, śledzić będziemy ich dalsze prywatne losy oraz rozwój intrygi, kryjącej się za tajemniczymi scenami pojawiającymi się w futurospekcjach od początku ósmego sezonu serialu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *