Czwórka zaprasza na Up To Date Festival

W piątek 8 września w Białymstoku rozpocznie się Up To Date Festival 2017. Tegoroczne wydarzenie zostanie wzbogacone o nową, Czwartą Scenę Czwórki, z której będą transmitowane występy wszystkich artystów.

Radiowa Czwórka – partner tegorocznego Up To Date Festival – wzbogaci ofertę wydarzenia własną sceną muzyczną. W piątek 8 września na Czwartej Scenie Czwórki wystąpią: Rosalie., Adi Nowak, Eltron John oraz duet Boogie Mafia założony przez DJ-ów Berta i Harpera, którzy prowadzą autorskie audycje muzyczne w radiowej Czwórce. W sobotę 9 września na czwórkowym stage’u pojawią się: Holak, Jurek Przeździecki, Mr. Lex, a także RAU Za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki odpowiadać będzie Visual Family Collective.

Granie na Up To Date Festival na pewno jest dla mnie swego rodzaju nobilitacją – mówi RAU, który zagra drugiego dnia koncert na Czwartej Scenie Czwórki. – Postaram się by mój „live” różnił się od moich porzednich występów. Wykonam 2-3 przedpremierowe utwory z nowej płyty. Będzie sporo grania na samplerze, może lekkie improwizacje, ale głównie wokal. Czasem pomiędzy utworami wchodzę na „terytoria” stand-up’u jeżeli widzę, że ludziom to odpowiada. Wszystko zależy od atmosfery festiwalu.

Czwórka zadba, aby słuchacze, którzy nie mogli przybyć na Up To Date Festival, mieli możliwość posłuchania występów na żywo. Występy artystów na Czwartej Scenie Czwórki będą transmitowane na stronie www.czworka.online i w systemie cyfrowym DAB+ w godzinach pomiędzy 20:00 a 1:00 w nocy.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *