Da Vinci Learning na kolejne dwa lata w ofercie nc+

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku. W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD.

Sprawdź ofertę kanału Da Vinci Learning w PROGRAMIE TV

Cieszę się bardzo z przedłużenia umowy z nc+. To jeden z naszych głównych i najważniejszych partnerów na polskim rynku. Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadzamy w naszym kanale spowodują, że stanie się on stałym elementem oferty platformy nc+ i jednym z ulubionych kanałów jej abonentów – powiedział Grzegorz Płaza, kierujący działaniami Da Vinci Learning w Polsce.

Kanał Da Vinci Learning pozostanie dostępny dla abonentów pakietu Comfort+, z oferty sVOD będą mogli bezpłatnie skorzystać abonenci pakietów VIP+MAX. Pozostali abonenci nc+ mogą wykupić opcję dodatkową dostępu do oferty sVOD Da Vinci Learning Extra w cenie 5 zł miesięcznie.

Da Vinci Learning stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty kierowanej dla dzieci i rodzin. Cenimy elementy edukacyjne, które stanowią o unikalnym charakterze tego kanału – powiedziała Anna Limach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+.

Źródło: Da Vinci Learning

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *