Debata Prezydencka 2020 w TVP1

W środę 06.05.2020 r. o godzinie 20.30 na antenie TVP1 odbędzie się Debata Prezydencka 2020. Telewizja Polska S.A. wystosowała zaproszenia do wszystkich Kandydatów na urząd Prezydenta RP.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP1

Podczas trwającej 70 minut debaty prowadzący Michał Adamczyk zada wszystkim uczestnikom 5 pytań dotyczących następujących dziedzin życia publicznego: polityka zagraniczna, bezpieczeństwo, polityka społeczna, gospodarka oraz ustrój państwa. Czas odpowiedzi na pytanie nie może przekroczyć 1 minuty. Na koniec debaty każdy z Kandydatów otrzyma prawo do minutowej, swobodnej wypowiedzi będącej podsumowaniem wszystkich, poruszonych przez Niego kwestii. O kolejności zabierania głosu zadecyduje przewidziane na 5 maja 2020 r. losowanie, w ramach którego ustalone zostaną również: miejsca Kandydatów w studiu oraz kolejność zabierania głosu przy swobodnej wypowiedzi.

Producentem debaty jest TVP S.A.. Sygnał zostanie udostępniony zainteresowanym stacjom telewizyjnym bezpłatnie. W sprawie udostępnienia sygnału i zawarcia umowy licencyjnej należy kontaktować się z Biurem Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A.. Sygnał będzie także udostępniany innym, zainteresowanym mediom w szacie graficznej TVP.

Ze względu na zaistniałą w kraju sytuację sanitarną i w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników debaty oraz ekip telewizyjnych zaangażowanych w jej przygotowanie i realizację Telewizja umożliwi dostęp do obiektów TVP tylko publicznym mediom: PAP, Polskie Radio, TVP Info.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *