„DeFacto” z nową prowadzącą od 3 lutego w TTV

3 lutego 2016 roku na antenie TTV startuje kolejna premiera wiosennej ramówki. W nowym sezonie TTV rozszerzy pasmo polskich premier i od godziny 20:00 wypełniać je będzie odmienione „DeFacto”. Do Rafała Betlejewskiego dołączy Karolina Gilon, która przedstawi świat ze swojej perspektywy.

Nowy miesiąc, to kolejne premiery wiosny w TTV. Od lutego, w każdy poniedziałek zapraszamy widzów na „Uwagę. Po Uwadze”, której premierowe wydanie odnotowało wysoką oglądalność na poziomie 3,28% SHR w grupie komercyjnej (16-49). We wtorki na antenie rządzi „Usterka” tym razem z Londynu. A przed nami nowy sezon „DeFacto”, które zaskoczy nową prowadzącą jego piątkowe wydania, nową oprawą i nowym wirtualnym studiem. I oczywiście Rafał Betlejewski będzie zaskakujący! Nie zabraknie też ciekawostek i niezwykłych eksperymentów – zachęca Lidka Kazen, dyrektor programowa TTV.

W nowym sezonie „DeFacto” jak zwykle prowadzący będą przyglądać się z bliska otaczającemu nas światu i pokazywać jego tajemnice. Zobaczą między innymi jak za pomocą lasera w kilka minut można poprawić komuś wzrok oraz co wspólnego mają patelnia teflonowa i GPS. Kolejne niespodzianki czwartej serii to przegląd kampanii społecznych z całego świata, mówiących o problemach bliskich każdemu z nas. Nowością będzie cykl TOP3, w którym będą prezentowane subiektywne rankingi najciekawszych zdobyczy technologii, konstrukcji, miejsc, istot i zdarzeń. Widzowie zobaczą między innymi najmniej przyjazne miasta do życia na ziemi, czy najbardziej nietypowe mosty świata.

Cieszę się na nowy sezon „DeFacto”, gdyż jest to jeden z najchętniej oglądanych programów w TTV. Widzowie doceniają, że opowiadamy w nim o świecie, który nas otacza bez epatowania przemocą, czy sensacją. Pokazujemy, jak fascynująca może być nasza rzeczywistość. Cieszę się też, że od nowego sezonu będę miał koleżankę – komentuje Rafał Betlejewski, prowadzący „DeFacto”.

W piątkowym odcinku, debiutująca Karolina Gilon, zabierze widzów na konferencję TVN, prezentującą wiosenną ramówkę i podpowie też jak uratować zamoczony telefon.

Prowadzenie programu „DeFacto” uważam za duże wyzwanie. Informując ludzi jak funkcjonuje świat, sama też się wiele przy tym uczę. Będę rozkładać łzy na czynniki pierwsze, sprawdzać jak powstały buty na wysokim obcasie, ile jedzenia marnują Polacy oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Mam nadzieje, że wniosę coś nowego do domów widzów w piątkowe wieczory – mówi o swoim debiucie na antenie TTV Karolina Gilon, prowadząca piątkowe wydania „DeFacto”.

„DeFacto”

Premiera: środa, 3 lutego, godzina 20:00
Emisja: środa-piątek, godzina 20:00

Źródło: TVN

3 Comments on “„DeFacto” z nową prowadzącą od 3 lutego w TTV”

 1. NIE JASNE JEST TO CZY SA NOWE DWIE SERIE PROGRAMU DEFACTO CZY TYLKO NIEKTORE ODCINKI PROWADZI TA PANI? BO W PROGRAMIE TELEWIZYJNYM SA DWIE NUMERACJE ODCINKOW DEFACTO- DLACZEGO? JEDNE ODCINKI SA PODPISYWANE JAKO CZWARTA SERIA CZYLI DEFACTO 4. A TE ODCINKI KTORE PROWADZI TA PANI MAJA INNA NUMERACJE I NIE PISZE ZE JEST TO CZWARTA SERIA ALE TYLKO SAMO DEFACTO BEZ NUMERKA. WIEC JAK TO MAJA ZROZUMIEC TELEWIDZOWIE? PROSZE O WYJASNIENIE TEJ NIEJASNOSCI!!!

  1. Nowa prowadząca występuje w piątkowych odcinkach. Natomiast o numerację w programie telewizyjnym proszę zapytać się autorów programu. 🙂

 2. Bez jaj proszę
  „w grupie komercyjnej (16-49)”??
  Mam 52 lata – i nie jestem „grupą komercyjną”? To kto decyduje o wydawaniu moich pieniędzy??
  Ile jest reklam skierowanych do „60 plus” – to kto dcyduje o zakupie tych produktów???
  Kto wprowadził tak idiotyczne kryterium?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *