Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 w Polsacie

Jubileusze zespołów Weekend i Trubadurzy. Powrót Shazzy na antenę Polsatu oraz zaskakujące duety, czyli Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 już 3 lipca na antenie Polsatu.

Przed nami 5. edycja Disco Hit Festiwal w Kobylnicy, największej imprezy muzyki disco polo, dance oraz muzyki tanecznej w Polsce. Tego wieczoru Kobylnica rozbrzmiewać będzie muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów. Na fanów czekają dwa wielkie wydarzenia: 50-lecie pracy artystycznej będzie świętować zespół Trubadurzy oraz 15-lecie grupa Weekend. W konkursie SMS-owym widzowie wybiorą Hit lata. Muzyczne święto w rytmie disco będzie relacjonowane na żywo w Polsacie.

Disco Hit Festiwal Kobylnica to przede wszystkim fenomen wykonawców kochanych przez miliony fanów, 5 godzin najlepszej muzyki tanecznej na żywo na ogromnej dyskotece plenerowej. Na scenie wystąpią królowie Internetu, czyli artyści, których klipy muzyczne mają po kilkadziesiąt milionów odsłon. Koncert rozpocznie „złota piątka”, czyli hity, które mają najwięcej odsłon w serwisie YouTube: grupa Piękni i młodzi swoim utworem „Niewiara”, zaraz po nich Andre rozkołysze publiczność śpiewając „Ale Ale Aleksandra”, później przyjdzie kolej na Masters i „Żono moja”, DJ Disco & Mc Polo „Szalona Ruda” i wreszcie Weekend z utworem „Ona tańczy dla mnie”. W Kobylnicy wybrzmią przeboje zespołu Bayer Full, Voyager, Cliver oraz Gielniak.

Koncert Disco Hit Festiwal jest doskonałą okazją do uczczenia trzech jubileuszy. 50 lecie istnienia grupy świętować będą Trubadurzy. Legendarni muzycy byli i są inspiracją muzyczną całych pokoleń. Wylansowali wiele przebojów, które śpiewała cała Polska m.in. „Znamy się tylko z widzenia”. W Kobylnicy zaśpiewają także w duecie z Ivanem Komarenko „Przyjedź mamo na przysięgę”. Prawdziwą gratką dla fanów będzie 15-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, twórców takich hitów jak: „Ona tańczy dla mnie” czy „Za każdą chwilę z tobą”.

W tym roku na Disco Hit Festiwal przyjedzie legendarna już królowa disco polo – Shazza. Usłyszymy jej największe hity: „Bierz co chcesz” i „Baja bongo”.

Wielką niespodzianką dla fanów będą duety. I tak Shazza i Gielniak zaśpiewają „Powiedz, że mnie kochasz” oraz prawdziwa perełka – duet Bayer Full & Cliver, którzy specjalnie na festiwal w Kobylnicy przygotowali swoją wersję jednego z największych przebojów disco polo „Świat Ci podaruję”.

Wśród duetów pojawią się także te z gośćmi specjalnymi. Pierwszym z nich będzie Andrzej Dąbrowski, który z Andre po raz pierwszy koncertowo wykona swój wielki przebój „Do zakochania jeden krok”. Drugim gościem specjalnym będzie Andrzej Rybiński, który wraz z młodziutką wokalistką Elise przypomni hit „Nie liczę godzin i lat”, a trzecim Norbi i jego „Kobiety są gorące”. W duecie z zespołem Weekend Norbi zaśpiewa „Moje miasto nigdy nie śpi”.

Festiwal poprowadzą Michał Migała i Robert Jarek (Mykee).

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *