Już w październiku Polo tv zaskoczy widzów emisją nowego programu “Disco Star”. Telewizyjny konkurs talentów, w którym uczestniczyć będą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo i dance. Telewidzowie będą świadkami nie tylko poszukiwania nowych talentów muzycznych, ale również początkowej fazy rozwoju młodych wokalistów disco polo.

Pierwszy odcinek programu “Disco Star” zostanie wyemitowany na antenie Polo tv już w sobotę, 6 października o godzinie 18:00. Podczas odcinków castingowych będziemy świadkami wyłaniania 36 najlepszych wokalistów, pretendentów do miana Disco Star. W kolejnych etapach zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych, którzy wystąpią w wielkim finale, transmitowanym już w grudniu na żywo przez Polo tv.

Dodatkowym wsparciem sobotnich odcinków będzie cykl 8 minutowych programów “Disco Star – prezentacje”. Najlepsze fragmenty programu, niepublikowane wypowiedzi, niecodzienne wykonania, ciekawostki o uczestnikach będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Polo tv – pierwszy materiał już 1 października o godzinie 13:00.

“Disco Star” to nie tylko uczestnicy, ale także gwiazdorskie jury – obok Shazzy i Pawła “Mastersa” Jasionowskiego zasiądzie znany komik Grzegorz Halama.

Program DISCO STAR poprowadzi jeden z czołowych wokalistów muzyki disco Marcin Miller – lider zespołu Boys. Pilnujcie się, bo Miller nie jest taki łagodny na jakiego wygląda!

“Disco Star”

Premiera: sobota, godzina 18:00
Powtórki: niedziela, godzina 19:00; wtorek, godzina 21:00

Źródło: atmedia