„Disco Star” na antenie Polo TV

Już w październiku Polo tv zaskoczy widzów emisją nowego programu „Disco Star”. Telewizyjny konkurs talentów, w którym uczestniczyć będą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo i dance. Telewidzowie będą świadkami nie tylko poszukiwania nowych talentów muzycznych, ale również początkowej fazy rozwoju młodych wokalistów disco polo.

Pierwszy odcinek programu „Disco Star” zostanie wyemitowany na antenie Polo tv już w sobotę, 6 października o godzinie 18:00. Podczas odcinków castingowych będziemy świadkami wyłaniania 36 najlepszych wokalistów, pretendentów do miana Disco Star. W kolejnych etapach zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych, którzy wystąpią w wielkim finale, transmitowanym już w grudniu na żywo przez Polo tv.

Dodatkowym wsparciem sobotnich odcinków będzie cykl 8 minutowych programów „Disco Star – prezentacje”. Najlepsze fragmenty programu, niepublikowane wypowiedzi, niecodzienne wykonania, ciekawostki o uczestnikach będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Polo tv – pierwszy materiał już 1 października o godzinie 13:00.

„Disco Star” to nie tylko uczestnicy, ale także gwiazdorskie jury – obok Shazzy i Pawła „Mastersa” Jasionowskiego zasiądzie znany komik Grzegorz Halama.

Program DISCO STAR poprowadzi jeden z czołowych wokalistów muzyki disco Marcin Miller – lider zespołu Boys. Pilnujcie się, bo Miller nie jest taki łagodny na jakiego wygląda!

„Disco Star”

Premiera: sobota, godzina 18:00
Powtórki: niedziela, godzina 19:00; wtorek, godzina 21:00

Źródło: atmedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *