„Dobry wieczór Polsko” – program Grzegorza Jankowskiego w Polsat News

Nowy program publicystyczny w Polsat News już od piątku, 5 stycznia co tydzień o godzinie 20:00. „Dobry wieczór Polsko”, czyli o zwykłych sprawach dla zwykłych Polaków.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat News

W programie „Dobry wieczór Polsko” przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia społeczne i polityczne, które dotyczą zwykłych ludzi. W każdym tygodniu Grzegorz Jankowski będzie poruszać 3 tematy, które jego zdaniem budzą najwięcej emocji wśród społeczeństwa. Do dyskusji w studiu zapraszani będą politycy, eksperci, ale również celebryci. „Dobry wieczór Polsko” prowadzi Grzegorz Jankowski, wieloletni redaktor naczelny dziennika „Fakt”. Obecnie związany również z Superstacją oraz Polskim Radiem 24.

W moim programie spróbuję sprowadzić politykę do ludzkiego wymiaru. Ale też powiedzieć mocno i dobitnie politykom co zwykli ludzie myślą i mówią o ich decyzjach. Emocje i odczucia będą tutaj najważniejsze, bo tak wszyscy patrzymy na świat – mówi Grzegorz Jankowski, prowadzący program „Dobry wieczór Polsko”.

Emisja programu „Dobry wieczór Polsko” w każdy piątek o godzinie 20:00 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

One Comment on “„Dobry wieczór Polsko” – program Grzegorza Jankowskiego w Polsat News”

  1. Chyba ktoś w Polsacie upadł na głowę.PIS będzie wniebowzięty.Koniec oglądania tej stacji i nie jest to tylko moje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *