Magdalena Waligórska-Lisiecka w obsadzie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Magdalena Waligórska-Lisiecka zagra w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, których premiera zaplanowana jest na wiosnę br. w TV Puls.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TV Puls

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, tym bardziej, że po raz pierwszy będę grać razem ze Zbigniewem Buczkowskim. Nie mogę się również doczekać spotkania z pozostałymi członkami ekipy. Wiem, że serial cieszy się ogromną sympatią widzów TV Puls, więc mam nadzieję, że również i moja bohaterka wzbudzi pozytywne emocje – powiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka.

W kogo Magdalena Waligórska-Lisiecka wcieli się w serialu?

Gram Marzenkę, która będzie pomagać Kazimierzowi (Zbigniew Buczkowski) w lombardzie i która szybko otrzyma przydomek „Ekscelencja”. Moja bohaterka to kobieta po przejściach, która chce uciec od skomplikowanej przeszłości. Ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze, więc nie do końca wszystko pójdzie po jej myśli. Marzenę do pracy w lombardzie będzie szkolił Adek, na pewno więc pojawi się wiele zabawnych sytuacji z ich udziałem – o tym, jakie relacje połączą naszych bohaterów, widzowie dowiedzą się już wiosną – dodaje aktorka.

W drugim sezonie serialu pojawi się wiele nowych emocjonujących wątków: Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i jego główny rywal w biznesie, Korynt (Marek Wolny), zawiążą nietypowy „sojusz”. Pojawi się nowy policjant „Beton” (Dominik Dąbrowski), który wraz z Darkiem (Tomasz Kutera) będzie się starał rozwiązać niejedną zagadkę kryminalną, powiązaną z lombardem. Z kolei Lolek (Jerzy Górski) będzie musiał zdecydować, czy chce walczyć o uczucie Marty (Agata Szafrańska). Widzowie poznają też losy nowych klientów lombardu, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków. Podobnie jak w sezonie pierwszym, nie zabraknie sytuacji humorystycznych, sensacyjnych i kryminalnych.

Producentem wykonawczym jest Studio A.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *