„Doda. 12 kroków do miłości” w Super Polsat

Program z jedną z największych i najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej estrady w roli głównej – reality show „Doda. 12 kroków do miłości” – już od 3 maja będzie można oglądać w Super Polsat. Emisja w środy o godz. 20:00.

Sprawdź godziny emisji reality show „Doda. 12 kroków do miłości” w PROGRAMIE TV

Program jest zapisem eksperymentu, w którym popularna piosenkarka, producentka i aktorka, spotykając się z wybranymi przez specjalistów 12 kandydatami, miała okazję przyjrzeć się z dystansu swoim relacjom z mężczyznami i rozpocząć drogę, jaka przez samopoznanie prowadzi do udanego związku.

Analizując kolejne spotkania z pomocą psychologa, Leszka Melibrudy, znana z nie owijania w bawełnę artystka komentuje swoje randki, opowiada o swych oczekiwaniach i marzeniach, a także o nieudanych związkach, jakie ma na koncie i błędach, jakie popełniła. Szczere wyznania i poważne refleksje przeplatają się z zabawnymi uwagami i emocjonalnymi reakcjami Dody, której buntownicza natura i silna osobowość stanowi prawdziwe wyzwanie, nie tylko dla psychologa.

Sprawdź ofertę kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

Choć panowie, których w programie poznaje gwiazda, prześcigają się w pomysłach na to jak zrobić na niej wrażenie, to nie wszyscy są w stanie ustrzec się elementarnych błędów, co skutkuje zaskakującymi, zabawnymi a czasem konsternującymi sytuacjami, w których Doda odnajduje się w sobie właściwy sposób, starając się zawsze pozostać w zgodzie ze sobą, niczego nie udawać i nie tracić poczucia humoru.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *