Dokument „Wszystkie pszczoły Charliego” premierowo na Polsat Viasat Nature

Charlie Agar ratuje afrykańskie pszczoły miodne, które popadają w tarapaty i znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach. Jednocześnie każde nowe użądlenie tych owadów jest okazją, by szerzyć świadomość na temat owych zapylaczy. Ich obecność jest niezbędna dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi. Premiera programu „Wszystkie pszczoły Charliego” 4 lipca o 19:00 na kanale Polsat Viasat Nature.

Sprawdź godziny emisji serii dokumentalnej „Wszystkie pszczoły Charliego” w PROGRAMIE TV

Charlie Agar jest właścicielem działającej w sercu Teksasu firmy Charlie Bee Company, która zajmuje się przenoszeniem pszczół. Charlie łączy w sobie cechy poszukiwacza wrażeń, wynalazcy, miłośnika przyrody i pełnoetatowego „szaleńca”. Z pomocą ekscentrycznych przyjaciół i doświadczonych pszczelarzy poświęca się ratowaniu pszczół. Wyjątkowa chemia pomiędzy nimi pozwoliła na stworzenie zespołu, który jest w pełni oddany swojej misji. Każdy z jego członków wnosi swój własny zestaw umiejętności, spostrzeżeń, ekscentryzmu i co najważniejsze – dużą dozę humoru.

W programie poznamy stojące przed pszczelarzami codzienne wyzwania oraz zobaczymy, jak wyglądają pełne niebezpieczeństw, wyzwań i komicznych momentów „wizyty domowe”. Wspinanie się po drzewach, zbieranie pszczół czy piłowanie ścian domów – Charlie nigdy nie wie, czego może się spodziewać, gdy zostaje wezwany do usunięcia pszczelego gniazda.

Każde zadanie Charliego pokazuje widzom naturę tych wyjątkowych owadów, a ekipa filmowa próbuje rozszyfrować zachowania i sekretne życie pszczół. Serial ukazuje również ich niesamowitą anatomię, śmiertelnie niebezpieczną agresję, gdy są w grupie, oraz zaskakującą inteligencję pszczelego roju. Tematem programu będzie również kluczowa rola pszczół jako zapylaczy, niezbędnych dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Nature w PROGRAMIE TV

Premiera programu „Wszystkie pszczoły Charliego” 4 lipca o 19:00 na kanale Polsat Viasat Nature. Emisja kolejnych odcinków w niedziele o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *