Premiera 2. sezonu „Creepshow” w AMC

AMC ogłosiło datę polskiej premiery 2. sezonu „Creepshow” – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Serial będzie emitowany od 29 lipca o 22:00 na antenie AMC. 2. sezon składa się z pięciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy czwartek od 29 lipca do 26 sierpnia, a 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

Sprawdź godziny emisji serialu „Creepshow” w PROGRAMIE TV

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

W 2. sezonie „Creepshow” na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter (​„Rekrut”), Ryan Kwanten (​„Czysta krew”), Barbara Crampton (​„Reanimator”), C. Thomas Howell​(„Zabójcze umysły”), Denise Crosby (​„Star Trek: Następne pokolenie”), Breckin Meyer ​(„Robot Chicken”), Ted Raimi („Martwe zło”), Iman Benson (​„BlackAF”), Kevin Dillon​(„Ekipa”), Eric Edelstein (​„Miedzy nami, misiami”), Justin Long („Szklana pułapka 4.0”), D’Arcy Carden („Dobre miejsce”) oraz Molly Ringwald („Klub Winowajców”). W specjalnym odcinku animowanym, na antenie 2 września o 22:00, usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda („24 godziny”) oraz Joey King („The Kissing Booth”).

„Creepshow” to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Premiera serialu 29 lipca o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *