Treści TVP VOD w Amerykach

Od lipca 2021 roku TVP VOD rozpoczyna udostępnianie swoich treści na terytorium obu Ameryk. Użytkownicy otrzymają dostęp do katalogu polskich seriali, filmów dokumentalnych oraz spektakli Teatru Telewizji. Uwolnione treści zgromadzone zostały w portalu vod.tvp.pl, w katalogach tematycznych oznaczonych hasłem „bez ograniczeń”.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Wśród udostępnionych amerykańskiej Polonii seriali znajdą się hity Telewizji Polskiej, które zyskały uznanie widzów, w tym m.in.: „M jak miłość”, „Ranczo”, „Stulecie Winnych”, „Osiecka”, „Wojenne dziewczyny”.

„M jak miłość” to serial obecny w TVP 2 już od 21 lat. Opowiada o codziennym życiu wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Z kolei „Ranczo” jest uwielbianą przez widzów komedią obyczajową o zabawnych perypetiach mieszkańców fikcyjnej, niewielkiej miejscowości Wilkowyje. „Stulecie Winnych” to saga o losach wielopokoleniowej rodziny w podwarszawskim Brwinowie, zrealizowana na podstawie bestsellera Albeny Grabowskiej o tym samym tytule. Z kolei o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek: Marysi, Ewki i Irki, opowiada serial „Wojenne dziewczyny”. „Osiecka” jest serialem biograficznym o Agnieszce Osieckiej, poetce i autorce najpopularniejszych hitów muzyki rozrywkowej XX wieku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *