Od lipca 2021 roku TVP VOD rozpoczyna udostępnianie swoich treści na terytorium obu Ameryk. Użytkownicy otrzymają dostęp do katalogu polskich seriali, filmów dokumentalnych oraz spektakli Teatru Telewizji. Uwolnione treści zgromadzone zostały w portalu vod.tvp.pl, w katalogach tematycznych oznaczonych hasłem „bez ograniczeń”.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Wśród udostępnionych amerykańskiej Polonii seriali znajdą się hity Telewizji Polskiej, które zyskały uznanie widzów, w tym m.in.: „M jak miłość”, „Ranczo”, „Stulecie Winnych”, „Osiecka”, „Wojenne dziewczyny”.

„M jak miłość” to serial obecny w TVP 2 już od 21 lat. Opowiada o codziennym życiu wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Z kolei „Ranczo” jest uwielbianą przez widzów komedią obyczajową o zabawnych perypetiach mieszkańców fikcyjnej, niewielkiej miejscowości Wilkowyje. „Stulecie Winnych” to saga o losach wielopokoleniowej rodziny w podwarszawskim Brwinowie, zrealizowana na podstawie bestsellera Albeny Grabowskiej o tym samym tytule. Z kolei o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek: Marysi, Ewki i Irki, opowiada serial „Wojenne dziewczyny”. „Osiecka” jest serialem biograficznym o Agnieszce Osieckiej, poetce i autorce najpopularniejszych hitów muzyki rozrywkowej XX wieku.

Źródło: Telewizja Polska