„Domowe rozgrywki” – nowy mini serial z Łukaszem Nowickim w Polsacie

„Domowe rozgrywki” to nowy mini serial Telewizji Polsat, który w ciepły i zabawny sposób opowiada o codziennym życiu rodziny Czechoskich. Już 5 maja o godz. 18:40 widzowie zobaczą pierwszy odcinek tej produkcji.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Mama Agnieszka (Barbara Wypych) z zawodu jest księgową. To ona szuka najlepszych okazji dla całej rodziny: co opłaca się kupić, gdzie pojechać na wakacje i podejmuje najważniejsze domowe decyzje. Jej mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują pełną pomysłów dwójkę dzieci: Helenkę (Karina Woźniak) oraz Tadzika (Maks Balcerowski). Pewnego dnia do kamienicy w sąsiedztwie wprowadza się znany aktor – Łukasz Nowicki, co budzi duże zainteresowanie i ekscytację nie tylko sąsiadów, ale również siostry Agnieszki – Jagody.

W serialu zobaczymy sytuacje domowe bliskie każdej rodzinie, sprytne rozwiązania, śmieszne dialogi i zabawne zwroty akcji. Każdy widz znajdzie tu coś dla siebie i o sobie!

Nowy mini serial „Domowe rozgrywki” będzie liczyć 5 sześciominutowych odcinków i będzie emitowany w Polsacie w niedziele o godz. 18:40.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *