Premiera telewizyjna filmu akcji z Nicolasem Cage’em „Biuro ludzkości” w Stopklatce TV

Stopklatka TV jako pierwsza telewizja w Polsce pokaże futurystyczny film z 2017 roku o świecie po katastrofie ekologicznej, w którym główną rolę gra Nicolas Cage. Ogólnopolska premiera już w sobotę 18 maja o 20:00 w Stopklatce TV.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

Stopklatka TV zaprasza na wieczór z premierą nowego filmu z Nicolasem Cage’em. Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone próbują otrząsnąć się po katastrofie ekologicznej, która zmusiła społeczeństwo do zmian. Jednym z najważniejszych urzędów w państwie jest Biuro Ludzkości – agencja, oceniająca na ile przydatna jest praca, wykonywana przez obywateli i w jakim stopniu odpowiada rządowym planom. Ocena ta decyduje o być albo nie być każdej osoby i niesie za sobą poważne konsekwencje. Jeden z pracowników Biura Ludzkości, Noah Cross (w tej roli Nicolas Cage), na co dzień odnajduje ludzi zbędnych w nowym systemie i wysyła ich do Nowego Edenu. Miejsce to, wbrew swojej nazwie, nie przypomina błogiego raju – jest w istocie obozem, służącym do koncentracji zbędnej części społeczeństwa. Nietypowa decyzja agenta Crossa wywoła lawinę zdarzeń, które mogą mieć poważne skutki.

Wcielający się w głównego bohatera Nicolas Cage jest uznanym hollywoodzkim aktorem, mającym na koncie m.in. Oscara za najlepszą męską rolę pierwszoplanową i Złoty Glob dla najlepszego aktora za film „Zostawić Las Vegas”. Jego rola w „Dzikości serca” do dziś pozostaje kultowa wśród pasjonatów kina, aktor występuje też w licznych popularnych filmach sensacyjnych. Co ciekawe, tak naprawdę Cage nazywa się Nicholas Kim Coppola i jest bratankiem słynnego reżysera Francisa Forda Coppoli. Zmienił jednak nazwisko na początku kariery.

Pełna niespodzianek fabuła „Biura ludzkości” przypadnie do gustu nie tylko fanom aktora, ale też widzom zainteresowanym filmami science fiction i sytuacją na świecie. Film dotyka ważnego i realnego zagrożenia globalnego, jakim jest katastrofa ekologiczna.

Stopklatka TV pokaże film „Biuro ludzkości” jako pierwsza telewizja w Polsce. Premiera na antenie stacji już w sobotę 18 maja o 20:00.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *