Majówka Radia ZET w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach

Już po raz ósmy Radio ZET zaprasza na wspólną majówkowę „Morze, góry i Mazury”. Atrakcje dla turystów przygotowano tradycyjnie w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach. Akcja potrwa od 1 do 4 maja.

Jak co roku dla osób, które na majówkę postanowiły wybrać się do Łeby, Szczyrku lub Mikołajek, Radio ZET przygotowało moc atrakcji. Stacja będzie zachęcać do aktywnego spędzenia wolnego czasu. W każdej z miejscowości powstaną miasteczka Radia ZET, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z przewodnikami, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami, pokazy bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy, wspólne grillowanie i zabawy kulinarne, liczne konkursy z nagrodami, a także niespodzianki przygotowane przez sponsorów, którymi w tym roku są mBank, Circle K, Zakłady Mięsne Szubryt i Max Elektro.

Gospodarzami miasteczek będą: Ewelina Pacyna, Kamil Nosel i Waldemar Maniewski, których relacje będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.
W Łebie miasteczko Radia ZET powstanie na Skwerze Rybaka, w Szczyrku – na pl. św. Jakuba, a w Mikołajkach – na pl. Wolności.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *