Drugi sezon „Ben 10” w Cartoon Network

Już od 23 października Ben Tennyson ponownie podejmie się ratowania świata, skutecznie pokonując swoich odwiecznych wrogów. Chłopiec wyposażony w wyjątkowy zegarek razem ze swoją niezawodną ekipą wybierają się na wakacje życia. Po drodze czekają na nich nowi przyjaciele, kosmici i mnóstwo niebezpieczeństw.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Ben Tennyson razem z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen postanawiają spędzić niesamowite i pełne przygód wakacje, podróżując swoim Gruchotem. W trakcie wyprawy czeka ich wiele niespodzianek. Bohaterowie odkryją nieznane dotąd możliwości Omnitrixa, które bardzo ich zaskoczą. Jednak plany spędzenia spokojnego urlopu szybko pokrzyżują im odwieczni wrogowie. Vilgax chce przejąć prom kosmiczny i doprowadzić do wielkiego wybuchu, a Zombozo hipnotyzuje mieszkańców pewnego miasteczka po to, by potem ich okradać. Ben, Max i Gwen muszą zrobić wszystko, by ich powstrzymać. Wiele wskazuje na to, że czekają ich wyjątkowo pracowite wakacje.

Premiera drugiego sezonu serialu „Ben 10” 23 października na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 17:50. Tuż przed emisją pierwszego odcinka drugiej serii, w sobotę 21 października o godz. 8:45 stacja pokaże film „Ben 10: Omni-tricki”. Widzowie będą mogli zobaczyć, w jakich okolicznościach główny bohater spotkał jedenastego kosmitę Gax’a. Przekonają się też, jak chłopiec spróbuje rozwiązać problemy z Omnitrixem, który w wyniku awarii uwalnia kosmitów w bardzo chaotyczny sposób.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *