MTV Music w Polsce

17 października br. VIVA Polska zmieni się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks koncentruje się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmacnia swoją pozycję w segmencie muzycznym. Wprowadzeniu na rynek marki MTV Music towarzyszy kampania promocyjna.

MTV Music będzie w pełni lokalnie przygotowanym kanałem muzycznym. Stacja prezentować będzie największe hity międzynarodowych gwiazd i lokalnych artystów, światowej klasy wydarzenia takie jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards, relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie. W ramówce kanału znalazły się m.in. listy największych polskich, europejskich czy amerykańskich przebojów. Nie zabraknie także porannego pasma, które rozbudzi widzów i doda energii na cały dzień. Z kolei w świat nowości, gorących plotek i show biznesu wprowadzi widzów Nina Cieślińska i jej codzienny program newsowy MTV Bites.

Wprowadzeniu MTV Music towarzyszy szeroka kampania marketingowa, skupiona głównie na platformach social mediowych (Facebook i Instagram) oraz platformie YouTube. Ambasadorami MTV Music zostali nominowani do tytułu „Najlepszy Polski Artysta MTV EMA”, Margaret i Dawid Kwiatkowski. Z okazji startu kanału, artyści zagrali fragmenty swoich hitów w nowych, wyjątkowych aranżacjach, do których powstały wideoklipy. Ich premiera odbędzie się 17 października, podczas live chatu z udziałem Margaret i Dawida, na fanpage’u MTV Music.

Kanał MTV Music dostępny będzie na platformach większości operatorów kablowych i satelitarnych, zasięg stacji to 7,7 miliona gospodarstw domowych. Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów dla młodzieży oferowanych przez MTV Polska. Już 24 października o 22:00 odbędzie się telewizyjna premiera „MTV Unplugged O.S.T.R. Autentycznie”.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *