Drugi sezon kreskówki „Craig znad potoku” w Cartoon Network

Drugi sezon kreskówki Cartoon Network „Craig znad potoku” pojawi się na kanale już 9 grudnia! Pomysłowi bohaterowie, którzy każdą wolną chwilę spędzają wśród zielonych terenów nad potokiem, zrealizują nowe specjalne misje oraz zawalczą o to, by plemionom nie brakowało pozytywnej energii.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Wspinaczki na drzewa, niekończące się konkurencje, legendy, wycieczki na tratwie oraz budowanie szałasów – to dzieciaki z miasteczka Herkleston lubią najbardziej! W serialu „Craig znad potoku” rządzą plemiona dzieci, które panują nad fortami, rowerowymi rampami i wszystkim co można okrzyknąć swoim terytorium. Nieokiełznana dzicz nad potokiem to dla nich najważniejsze miejsce na świecie.

W drugim sezonie kreskówki Craig odkryje, że Strażnicy Wiciokrzewów wślizgnęli się na jego stronę potoku, aby skraść mu najcenniejszą własność. Dojdzie też do sprzeczki między starszyzną – w efekcie Kelsey otrzyma bardzo ważną funkcję do sprawowania. Kiedy indziej tytułowy bohater wyruszy w niesamowitą podróż, by spróbować zjeść najbardziej kwaśny cukierek w okolicy, a także zajmie się budową największej bazy z koców na świecie wraz ze swoją mamą! Ponadto Craig, Kelsey i J.P, chcąc pozbyć się znad potoku wszystkiego co negatywne, połączą siły z intergalaktyczną bohaterką imieniem Lśniąca Kadetka.

Premiera drugiego sezonu serialu „Craig znad potokiem” już 9 grudnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 w Cartoon Network.

Źródło: Turner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *