Drugi sezon „Magicznych magiimieczy” w Cartoon Network


Na antenę Cartoon Network powracają Prohyas i Vambre – zabawne rodzeństwo wojowników do wynajęcia. Widzowie zobaczą, jak brat i siostra wypełniają kolejne niebezpieczne misje z pomocą swojego niezwykłego oręża. Premiera drugiego sezonu serialu „Magiczne magiimiecze” w poniedziałek 17 września o 20:45.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Czas na nowy sezon serialu o niesfornym rodzeństwie, które przeżywa zabawne przygody i podejmuje się szalonych misji, nawet w najdalszych zakątkach świata. W trakcie swoich podróży bohaterowie nieustannie powiększają swoją imponująca kolekcję magicznych magiimieczy. Wśród nich mają już takie, które rzucają pomidorami albo wydają głośne dźwięki, ogłuszając przeciwnika.

W drugim sezonie serialu główni bohaterowie będą dzielnie pracować nad samodyscypliną, jednak wybuchowy charakter Vambre sprawi, że jednym ruchem miecza, pozbawi narcystycznego brata wszystkich włosów. Dziewczyna nie spodziewa się, jak bardzo poważnie wpłynie to na jego zawodowe zdolności. Kiedy indziej duet trafi do zaczarowanego labiryntu, który zmienia się na każdym kroku i kryje wiele niebezpieczeństw. To właśnie tam ich umiejętność pracy zespołowej zostanie wystawiona na najcięższą próbę.

Premiera drugiego sezonu „Magicznych magiimieczy” już 17 września w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *