Drugi sezon „Partnerek” od marca w TVN (zdjęcie)

Czy przestępczy półświatek, terytoria niebezpiecznych gangów, narkotykowych karteli i przesiąknięte testosteronem struktury policji to odpowiednie miejsce dla kobiet? Tak! Udowadniają to detektyw Jane Rizzoli i lekarz sądowy dr Maura Isles. Widzów, którzy chcą obejrzeć, jak zgrany żeński duet, w drugim sezonie serialu „Partnerki”, rozwiązuje kryminalne zagadki Bostonu, TVN zaprasza od 18 marca w każdy poniedziałek po północy.

Detektyw Jane Rizzoli i pani patolog Maura Isles to najlepsze przyjaciółki, które wspólnie prowadzą najtrudniejsze kryminalne śledztwa. Kobiety różnią się pod każdym względem, ale dzięki temu idealnie uzupełniają w pracy. Urodzona i wychowana w Bostonie Jane to typ zadziornej kumpeli, która mówi wprost, co myśli. Jest jedyną kobietą w miejscowym wydziale zabójstw. Stara się być wzorem dla swego brata, który chce pójść w jej ślady i zostać detektywem. Natomiast bystra i elegancka Maura to „chodząca encyklopedia”. Jest chłodna, powściągliwa i perfekcyjna w każdym calu, co niekoniecznie pomaga jej w nawiązywaniu relacji damsko – męskich. Jednakże właśnie dzięki tym różnicom, partnerki tworzą idealny, choć unikalny duet. Z powodzeniem rozwikłują nawet najtrudniejsze sprawy. Przed jakimi wyzwaniami staną w kolejnym sezonie?

Serial powstały na podstawie bestsellerowego cyklu powieści kryminalnych autorstwa Tess Gerritsen.

Emisja drugiego sezonu serialu „Partnerki” (Rizzoli & Isles II) na antenie TVN w każdy poniedziałek, o godzinie 00:30 (od 18 marca).

partnerki2

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *