Drugi sezon „Rodzinnego ogrodu” od września w TV Puls (grafika)

Jesienne inspiracje w ogrodzie, świetna zabawa i rodzinny relaks. Już we wrześniu TV Puls wyemituje drugi sezon programu lifestylowego „Rodzinny ogród”.

„Rodzinny ogród” to program, w którym coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci prac ogrodowych, ale i ci, którzy w ogrodzie lubią się tylko relaksować. Bohaterem produkcji jest sympatyczna, młoda rodzina – Iza i Piotr z dziećmi – która czerpie przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. W kolejnych odcinkach Iza i Piotr będą szukali ogrodniczych inspiracji i pomagali zaprzyjaźnionym rodzinom zmieniać ich balkony, ogrody i ogródki. W każdym odcinku pojawi się nowa rodzina z ogrodowym „problemem” do rozwiązania. Bohaterowie podzielą się wieloma ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe i pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. Dodatkowym elementem programu będzie cykl „Ogród w kuchni”, czyli kącik kulinarny, który idealnie wpisując się w sezon jesienny zainspiruje do przygotowywania domowych przetworów.

tvpulsrodzinnyogrod

TV Puls wyemituje 5 półgodzinnych odcinków programu. Producentem programu jest firma Marimaks Media. Partnerami programu są firmy: Villmorin, Compo, Marolex i Szkółka Byczkowscy.

„Rodzinny ogród”

Premiera: sobota, 27 września, godzina 8:00
Emisja: sobota, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *