Drugi sezon serialu „Grizzy i lemingi” w Boomerangu

Fanów Boomeranga czeka premiera drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi”. Nowe przygody szalonych futrzaków, które zamieszkują chatkę leśniczego, pojawią się kanale 22 października. Niedźwiedź i jego mali, zuchwali współlokatorzy znów przysporzą sobie powodów do wzajemnych pościgów i psot.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Tej jesieni Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi”. Kontynuacja francuskiej produkcji, niezależnej wytwórni audiowizualnej STUDIO HARI, pojawi się na antenie już w październiku.

Boomerang znów zabierze widzów do kanadyjskiego lasu, w którym można usłyszeć odgłosy bardzo dobrej zabawy, ale też zaciętej rywalizacji pomiędzy dowcipnymi mieszkańcami rezerwatu. Wielki niedźwiedź Grizzy marzy tylko o tym, by w spokoju korzystać z dobrodziejstw chatki, którą przejął pod nieobecność leśniczego. Jednak, gdy choć na chwilę traci czujność, złośliwe lemingi natychmiast dają mu się we znaki. Ciągła walka o smakołyki kończy się zazwyczaj brakiem korzyści dla obu stron, a jednak zwierzaki nie rezygnują ze współzawodnictwa. Małe, szalone stworzenia z wielkim temperamentem nieprzerwanie walczą o przejęcie dowodzenia w leśniczówce, a zdeterminowany miś nigdy nie pozostaje im dłużny.

Premiera drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” już 22 października w Boomerangu. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *