Motowizja przedłużyła prawa do transmisji wyścigów NASCAR Cup Series

Motowizja przedłużyła prawa do transmisji wyścigów Monster Energy NASCAR Cup Series. Przez kolejne cztery lata fani tej serii będą mogli obserwować zmagania kierowców i ich zespołów na antenie Motowizji.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Monster Energy NASCAR Cup Series to seria 36 wyścigów, w których ścigają się jedni z najlepszych kierowców na świecie. Historia NASCAR sięga 1949 roku i od tamtej pory stale znajduje się wśród najbardziej popularnych sportów Ameryki. Wyścigi te są również najlepiej oglądaną dyscypliną sportową na kanale Motowizja.

Według naszych badań, wyścigi Monster Energy NASCAR Cup Series to zdecydowanie najchętniej oglądana pozycja na antenie Motowizji. W 2018 roku zgromadziły na naszej antenie ponad milion widzów. Pamiętam, jak w 2016 roku rozpoczynaliśmy przygodę z NASCARem, wiele osób wątpiło w nasz sukces. Pokazaliśmy jednak, że możemy zbudować bardzo duże grono fanów tego sportu, co jednoznacznie pokazują nasze media społecznościowe. Każdy wyścig generuje bardzo duży ruch na naszej stronie www i Facebooku. Seria pucharowa NASCAR to najpopularniejszy sport motorowy Ameryki – najważniejszy wyścig sezonu, Daytonę 500, w samych Stanach Zjednoczonych oglądało (według badań Nielsena) ponad 11 milionów odbiorców. Niezmiernie się cieszę, że naszych widzów czekają kolejne cztery lata z Monster Energy NASCAR Cup Series – ekskluzywnie, wyłącznie na antenie MOTOWIZJI – mówi prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *