Drugi sezon serialu „Legion” na FOX


Już niedługo na FOX powróci jeden z najbardziej psychodelicznych bohaterów komiksowych na świecie! „Legion” po raz kolejny rozpocznie swoją wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o sobie oraz by dokończyć walkę z demonicznym Faroukiem!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Produkcja stworzona na podstawie komiksów Marvela podbiła serca i umysły widzów na całym świecie. Nieszablonowe przedstawienie historii głównego bohatera, wyraziste postaci, dialogi, efekty wizualne i ścieżka dźwiękowa to tylko niektóre elementy, które spowodowały, że produkcja znalazła się w czołówkach zestawień najlepszych seriali 2017 roku. Teraz nadszedł czas na kontynuację fascynującej historii Davida Hallera!

Akcja drugiego sezonu toczy się aż rok po wydarzeniach z finałowego odcinka sezonu pierwszego. W trakcie decydującego starcia David i jego przyjaciele zmuszają pasożytującego w ciele Davida demona do opuszczenia jego ciała. Niestety Farouk znajduje nowego żywiciela. Kiedy sytuacja wydaje się być opanowana, nagle pojawia się tajemnicza kula, która zabiera Davida w nieznane. Po zniknięciu Davida oraz ucieczce Farouka ekipa mutantów pod wodzą Melanie Bird sprzymierza się z dawnym wrogiem Clarkiem i finansowaną przez rząd agencją Oddział 3. W tym samym czasie Amahl Farouk konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.

Mija rok. Czy przez ten czas coś zmieniło się w Davidzie? Kim będzie, gdy znowu zobaczymy go na ekranie? Co ze związkiem Davida i Syd? Dan Stevens, odtwórca głównej roli, odpowiada:

Dla Davida nie był to rok. On zupełnie inaczej odczuwał upływający czas, więc na początku trochę się w tym gubi. Dla wszystkich innych jednak ten rok minął i wiele się w tym czasie wydarzyło. David doświadczył czegoś dziwnego. Sądził, że jego problemy zostaną rozwiązane, gdy tylko uda się wygnać Władcę Cieni, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste. Kiedy zobaczymy Davida w drugim sezonie, będzie musiał pogodzić się z całkiem nową rzeczywistością – mówi aktor. – Jeśli chodzi o jego relację z Syd, to czeka nas naprawdę interesująca zmiana. Ich związek dojrzewa i rozwija się, ale będzie też musiał zmierzyć się z wielkim problemem zaufania. To na pewno komplikuje ich relacje – dodaje.

Widzowie wciąż czekają na odpowiedzi na pytania postawione w pierwszym sezonie. Jednak i w tym sezonie nie wszystko będzie podane na tacy:

Uwielbiam niejednoznaczność i mam nadzieję, że publiczność również będzie się nią bawić. Nie oglądałbym serialu, który opowiedziałby mi wszystko w pierwszej godzinie – nie będę wtedy ciekaw pozostałych dziewięciu czy dwudziestu odcinków. Jak dobra powieść, to jest coś, w co chcesz się zagłębić, przewrócić kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej. Nie obchodzi cię, ile stron zostało do końca – sama podróż jest intrygująca.

„Legion” powróci na nasze ekrany w czwartek 5 kwietnia o godz. 22:00 tylko na FOX. Tym razem fani mrocznych przeżyć głównego bohatera będą mogli cieszyć się aż 11 odcinkami produkcji.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *