„Grzechy i grzeszki” w Romance TV

Od 2 kwietnia w każdy poniedziałek o godz. 22:55, widzowie zobaczą zupełnie nową propozycję od Romance TV. Seria krótkich filmów „Grzechy i grzeszki” zaskoczy, będzie także doskonale bawić. Po sukcesie serii telewizyjnej „Pary” z kozetki przenosimy się do… konfesjonału! Jakimi problemami podzielą się wierni ze swoim spowiednikiem? Tego dowiemy się oglądając tylko Romance TV.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Nowość w Romance TV – „Grzechy i grzeszki” w każdy poniedziałek o godz. 22:55 (wyjątkowo 2 kwietnia o godz. 23:00)

W każdym odcinku widzowie będą świadkami przezabawnych rozmów. Kto przyjdzie do konfesjonału, co powie i jak poradzą sobie z tym księża? Dwaj spowiednicy konfrontują się z nietuzinkowymi ludźmi. Każdy grzesznik w tym niezwykle zabawnym serialu przychodzi do konfesjonału, by jak wiadomo, uciszyć własne sumienie. Tego formatu absolutnie nie wolno przegapić! Tym bardziej, że jest to produkcja własna Romance TV, nakręcona pod koniec 2017 roku. Każdy część będzie trwała zaledwie 5 min.

Co czeka nas w pierwszych odcinkach?

W premierowym odcinku widzowie poznają kobietę (Mavie Hörbiger), która ma dość swojego męża. Nie może już z nim dłużej wytrzymać. Na spowiedzi zwierza się księdzu (Max von Thun), że jest gotowa uczynić wszystko, byle się go jakoś pozbyć. Tydzień później (9 kwietnia), grzesznik (Heiner Lauterbach) nie ma zamiaru się spowiadać. Chce jedynie dowiedzieć się od księdza (Friedrich von Thun), dlaczego życie w pobożności jest takie nudne. Następnie (16 kwietnia), będziemy świadkami odwrotnej sytuacji. Po tym, jak przystępujący do spowiedzi grzesznik (Heiner Lauterbach) już opowiedział o sobie wszystko, przychodzi kolej na księdza. Teraz on ma się wyspowiadać ze swoich grzechów! 23 kwietnia do konfesjonału przychodzi aktorka (w tej roli Gerit Kling) nie przebrawszy się jeszcze po nagraniach na planie do wieczornego serialu. Ma na sobie strój lekarki i zachowuje się zupełnie tak jakby przyszła na spotkanie z przyjaciółkami, nie do kościoła. Jak zareaguje ksiądz?

W ostatnim kwietniowym odcinku, aktor kabaretowy (Stephan Zinner) opowiada, że planuje straszliwą zemstę na pewnym polityku. Co z tego wyniknie?

„Grzechy i grzeszki” oglądać można w każdy poniedziałek o godz. 22:55.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *