Drugi sezon serialu „Pomóż mi” w Czwórce

Drugi sezon serialu „Pomóż mi” od 4 marca będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o nowej porze – o godz. 15:00 w Czwórce. Fabularno-dokumentalna produkcja opowiada historie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane lub zbagatelizowane problemy doprowadzają do dramatów i przestępstw.

Sprawdź godziny emisji serialu „Pomóż mi” w PROGRAMIE TV

Rozwiązywaniem tych trudnych spraw i zagadek kryminalnych zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich: Młodszy Aspirant Maciej Bryś (Łukasz Oleś) i jego partner Starszy Aspirant Gustaw Żelazny (Piotr Nowakowski) oraz młodsza aspirant Kinga Jabłońska (Sylwia Drzycimska). Chociaż mierzą się z bardzo poważną i jednocześnie delikatną materią, a każde z nich ma zupełnie inne spojrzenie na śledztwo, to razem docierają do prawdy i niosą pomoc nastolatkom uwikłanym w sytuacje, które wydają się bez wyjścia.

Serial, poprzez poruszające historie, zwraca uwagę na trudności, z jakimi – często samotnie lub skrycie – boryka się wielu nastolatków i uświadamia, jak dramatyczne mogą być tego konsekwencje. Pozwala zobaczyć z perspektywy młodych ludzi sytuacje, których ciężar emocjonalny okazuje się dla nich nie do udźwignięcia i podpowiada pewne rozwiązania. Zaburzone lub destruktywne zachowania, konflikty z prawem lub z otoczeniem, to bowiem często wołanie o pomoc, które pozostawione bez odpowiedzi może się skończyć tragedią.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

W pierwszych odcinkach nowego sezonu zobaczymy historie dotykające takich problemów, jak ucieczki z domu, agresja i przemoc rówieśnicza w szkole, niepełnosprawność, kryzysy psychiczne, próby samobójcze czy rodzinne konflikty i brak oparcia w najbliższych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *