Drugi sezon serialu „Superciapy” w Cartoon Network

W lipcu na kanale Cartoon Network widzowie będą mogli oglądać drugi sezon serialu „Superciapy” z nietypowymi, nieco niezdarnymi obrońcami ludzkości w rolach głównych. Nastolatkowie powoli zaczną nabierać cech zawodowych superbohaterów i coraz bardziej umiejętnie korzysta ze swoich niesamowitych mocy. Premiera w poniedziałek 9 lipca o godz. 6:25.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Czas na nowe przygody czterech gimnazjalistów z Cornbury, którzy niespodziewanie zostali obdarowali niesamowitymi zdolnościami. Nastolatkowie, znani ze swojej niezdarności, w drugim sezonie serialu pokażą nieco inną twarz. Podejmą się różnych niebezpiecznych wyzwań, które, na pierwszy rzut oka, będą przekraczać ich możliwości. Jednak w nowej odsłonie superbohaterowie, dzięki zdobytemu doświadczeniu, przejdą na wyższy poziom własnych umiejętności. Ich trening dobiega końca i powoli są gotowi na starcie z największym wrogiem – hrabią Jadowitusem. Nie mogą pozwolić, by odnalazł tajemniczą, starożytną broń, przy pomocy której mógłby unicestwić ludzkość.

Paczce przyjaciół zawsze udaje się z uporać z przeciwnościami losu w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. W jednym z odcinków bohaterowie ruszą na polowanie i będą chcieli unieszkodliwić zainfekowaną wirusem muchę, która ugryzła Kevina. W tym celu skurczą się do mikro rozmiarów. Byłoby im jednak łatwiej walczyć, gdyby ich kumpel nie drapał się aż tak intensywnie i przez to nie przeszkadzał im w wypełnianiu misji.

Premiera drugiego sezonu serialu „Superciapy” już 9 lipca. Emisja codziennie, od poniedziałku do niedzieli, o godz. 6:25 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *